Kielce v.0.8

Muzyka

  spektakle, przedstawienia  

Operetka "Statek Casablanca"

Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach Muzyka Operetka

InfoZapraszamy serdecznie na spektakl kabaretowo-operetkowy pn. "Statek Casablanca" w wykonaniu Teatru Muzycznego IWIA, który odbędzie się w weekend przed Walentynkami 11 lutego 2017 r. w hali "Pod Basztami" w Chęcinach o godz. 17.00. Wydarzenie nie tylko dla dwojga.
Bilety w cenie 15zł/os do nabycia w kasie CKiS w hali "Pod Basztami" od dn. 11 stycznia 2017r. Ilość miejsc ograniczona.

Operetka Statek Casablanca, to opowieść o pięknym romansie z towarzyszącą mu intrygą i komizmem sytuacyjnym. W spektaklu nie brak zabawnych tekstów i nawiązań do kultowego filmu "Casablanca".
Uczestnicy rejsu są świadkami zaręczyn właściciela statku z piękną i tajemniczą kobietą. Jednym z przypadkowych gości jest również amerykański marynarz - dawna miłość naszej bohaterki. Nieoczekiwany rozwój wydarzeń śledzimy z zapartym tchem. To romans wymieszany z niezwykłą komedią romantyczną. Gdy rejs dobiega końca, bohaterowie wraz z widzami spotkają się w eleganckiej paryskiej restauracji.
Na pokładzie Casablanki przeżyjesz niezapomniany romans, tylko czy wszystko zakończy się happy endem? Dowiesz się tego, gdy wyruszysz z nami w słoneczne dni, przez błękitne wody oceanu, w podróż pełną zabawy i uśmiechu, niezapomnianych wrażeń i braku choroby morskiej, gdzie czas upłynie przy akompaniamencie najpiękniejszych klasycznych melodii ze znanych operetek i oper. Bez wątpienia spotkasz tam pełnych energii, zawsze uśmiechniętych ludzi z niepowtarzalną i oryginalną osobowością.
Atmosfera widowiska "Statek Casablanca" nawiązuje do czasów klasyki czarno-białego kina, w której nie brakuje oszałamiających, pełnych kolorów kostiumów i efektów specjalnych.
Porywamy widza w barwny świat operetki, pobudzamy wyobraźnię śpiewem, tańcem, choreografią, a najważniejsze, historią miłosną pełną namiętności oraz czystego uczucia.

Oficjalna strona operetki. Znajdziecie tam Państwo galerie fotografii, relacje TV, informacje o artystach, itp:
http://statekcasablanca.pl/

Statek Casablanca Facebook'u: nowości, ciekawostki, fotorelacje z widowiska:
https://www.facebook.com/statekcasablanca

Filmy z widowiska, relacje TV z prób i przedstawień, wywiady:
http://www.youtube.com/user/StatekCasablancaLinkhttp://ckis.checiny.pl/index.php/2-uncategorised/981-operetka-statek-casablanca-na-walentynki-w-checinach

Ocena: 2.3/5 (8)

Ocena: 2.3/5 (8)

DataStart

11 lutego 2017 - sobota, 17:00

MiejsceCentrum Kultury i Sportu w Chęcinach wiecej informacji

Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach

ul. Armii Krajowej 18A, 26-060 Chęciny
wiecej informacji o miejscu
Zobacz na mapie
Kalendarz   festyny  filmy  imprezy taneczne  klubowe  koncerty  konkursy  muzyka poważna  spektakle, przedstawienia  sport i rekreacja  spotkania, inne  targi, giełdy  warsztaty  wystawy 

W temacie Muzyka

Miles czeka na wiadomości

ELECTRO LIVE ACT. Warsztaty muzyki elektronicznej.

Skubas: Pomysłów mam aż za dużo

Jacek Bieleński: w Kielcach są ludzie ze lśnieniem

LUC & Rahim - Otwieramy ludziom umysły...

Tu Es Petrus - Ty Jesteś Skała

Hemp Gru - Klucz

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywaa mailem Spinacz - Newsletter z zapowiedziami wydarzeń, informacjami o zaproszeniach i nowościach na stronie Kielce... wpisz swój adres e-mail i potwierdź

 
ZAPISZ WYPISZ
74-678 exam products is that they can enable the candidates to get certified in 200-125 pdf 200-125 70-483 200-125 exam 642-999 300-210 pdf cism  |  200-125 IIA-CIA-PART3  |  cca-500  |  gpen  |  you can enjoy the full refund of purchasing fees policy. 70-534  |  cissp  |  300-101 pdf 1z0-062  |  200-125 pdf 210-260