Kielce v.0.8

Muzyka

  koncerty  

Rockowe Kobiety - Chylińska, Kowalska, Ruda z Red Lips

Amfiteatr Kadzielnia Muzyka Rockowe Kobiety - Chylińska, Kowalska, Ruda z Red Lips

InfoAGNIESZKA CHYLIŃSKA - KASIA KOWALSKA - RUDA RED LIPS
20 MAJA 2018 (NIEDZIELA) – Amfiteatr Kadzielnia w Kielcach

godz. 16.00 - Otwarcie Bram

START - godz. 17.30

17.30 -19.00 - Ruda Red Lips

19.15 - 20.45 - Kasia Kowalska

21.00- 22.30 - Agnieszka Chylińska

Rockowe Kobiety


Agnieszka Chylińska wraca z "Forever Child" podwójnie platynową płytą!

Wydana bez zapowiedzi i bez singli przed premierą krążka płyta Agnieszki Chylińskiej 'Forever Child' jest jedną z najczęściej kupowanych płyt w Polsce.

Krążek ukazał się z dnia na dzień 30 września i zaskoczył wszystkich słuchaczy. W dniu premiery albumu opublikowany został również teledysk do utworu 'Królowa Łez', który na oficjalnym kanale YouTube Agnieszki Chylińskiej został obejrzany już ponad 55 milionów razy: https://www.youtube.com/watch?v=IrH_7r53EKY.

Agnieszka Chylińska - Królowa Łez

Nowa płyta to muzyczny powrót po siedmiu latach przerwy. 'Forever Child' to zaskakująca
i nieoczywista wypowiedź artystki, której twórczość zawsze cechowało przez Nią samą ukute hasło: 'nigdy taka sama'. Tym razem Agnieszka Chylińska postanowiła połączyć i zintegrować 'pod jednym dachem' rockową siłę swojego nietuzinkowego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Zwracając się muzycznie w stronę swoich początków artystka zaprasza nas w niezwykłą podróż.

'Forever Child' to ukłon w stronę wszystkiego co najpiękniejsze w najbardziej wyrazistych stylach muzycznych. Wyrazistych jak sama Agnieszka, która nieprzerwanie od dwudziestu lat zachwyca publiczność swoją konsekwencją w byciu 'nigdy taką samą'. Płyta uzyskała status podwójnej platynowej płyty!!!

Artystka oświadczyła, że rozpoczęły się nagrania kolejnego albumu studyjnego!!!

Kasia Kowalska

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów! Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej!

Kasia ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Super Jedynki, MTV European Music Awards oraz ponad MILION sprzedanych płyt!

Każdy jej album pokrył się kilkakrotną platyną!

Autorka wielu przebojów: „ Prowadź mnie”, „A to co mam”, „Wyznanie”, „Coś optymistycznego”, „Wyrzuć ten gniew”, „Spowiedź”, „Antidotum”, „To co dobre”, „Być tak blisko”, „Co może przynieść nowy dzień”.

Obecna na scenie muzycznej już od ponad 20 lat! Choć od wydania pierwszej płyty minęło wiele czasu
i wiele w Jej życiu się wydarzyło, to pewne rzeczy pozostały niezmienne: Jej codzienna wrażliwość na dźwięk, miłość do muzyki i pasja z jaką je wykonuje!

Po 8 latach przerwy KASIA KOWALSKA wraca na scenę singlem „AYA”, który zapowiada jej nowy album. Wiosną 2018 roku ukaże się długo wyczekiwana przez wielbicieli talentu Kasi Kowalskiej jej nowa płyta. Zapewniamy, że warto było czekać…

Ruda Red Lips

W 2013 roku, Szturmem Podbili Polskie Stacje Radiowe Hitem „To Co Nam Było”.
Gdy kolejne single „Czarne i Białe”, „Zanim Odejdziesz”, „Szanta” z debiutanckiego albumu osiągały czołowe notowania na listach przebojów, rzucili dotychczasową pracę, by zająć się wyłącznie muzyką. Liczba fanów rosła w tym czasie lawinowo, a wraz z nią popularność piosenek RED LIPS. Na samym tylko YouTube liczba odtworzeń przekroczyła 60 000 000!

Zwieńczeniem fenomenalnego 2014 roku była nagroda TVP w postaci SUPERJEDYNKI, w kategorii: „Super Przebój” oraz „Złota Płyta” za album „To co nam było”.

Lata 2013-2016 to okres pracowity koncertowo, warto wspomnieć że Ruda (voc) rozpoczęła współpracę ze słynnym duetem Skawiński & Tkaczyk (KOMBII), gdzie podczas trasy MEGA TOUR wykonała piosenki z repertuaru O.N.A. W projekcie wzięli udział Ewa Farna, Margaret, Agnieszka Chylińska, Małgorzata Ostrowska, Michał Szpak i Jan Borysewicz. Wokalistka pojawiła się również
w solowym projekcie Jana Borysewicza (LADY PANK, JAN BO).

Ruda zadebiutowała jako prowadząca swój autorski program telewizyjny „Szalone Fabryki Polskiej Muzyki” w Telewizji Puls.

Rok 2017 dla RED LIPS to rok PREMIER. Właśnie ukazał się drugi, studyjny album „Zmiana Planu”, na listach przebojów zagościł nowy hit P.S. który w zaledwie kilka tygodni został odtworzony w serwisie YouTube ponad 3 000 000 razy i zdobył status „Złotego singla”. A teraz zespół wyruszył w trasę promującą najnowszy krążek startując w legendarnym, warszawskim klubie STODOŁA.

Obecnie Ruda bierze udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

22 lutego ukazał się nowy singiel zespołu pt. Warto wierzyć w ludzi!

Zapowiedź koncertu: https://www.youtube.com/watch?v=ruyl1XphmpwLinkhttps://www.facebook.com/RockoweKobiety/

Ocena: 1.8/5 (4)

Ocena: 1.8/5 (4)

DataStart

20 maja 2018 - niedziela, 17:00

MiejsceAmfiteatr Kadzielnia wiecej informacji

Amfiteatr Kadzielnia

Kielce, Al. Legionów
wiecej informacji o miejscu
Kalendarz   festyny  filmy  imprezy taneczne  klubowe  koncerty  konkursy  muzyka poważna  spektakle, przedstawienia  sport i rekreacja  spotkania, inne  targi, giełdy  warsztaty  wystawy 

W temacie Muzyka

Firmament Festival 2018. Wstęp wolny!

Skubas: Pomysłów mam aż za dużo

Jacek Bieleński: w Kielcach są ludzie ze lśnieniem

LUC & Rahim - Otwieramy ludziom umysły...

Tu Es Petrus - Ty Jesteś Skała

Hemp Gru - Klucz

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywaa mailem Spinacz - Newsletter z zapowiedziami wydarzeń, informacjami o zaproszeniach i nowościach na stronie Kielce... wpisz swój adres e-mail i potwierdź

 
ZAPISZ WYPISZ
74-678 exam products is that they can enable the candidates to get certified in 200-125 pdf 200-125 70-483 200-125 exam 642-999 300-210 pdf cism  |  200-125 IIA-CIA-PART3  |  cca-500  |  gpen  |  you can enjoy the full refund of purchasing fees policy. 70-534  |  cissp  |  300-101 pdf 1z0-062  |  200-125 pdf 210-260