Kielce v.0.8

Taniec

  koncerty    Polecamy  

Roztańczona noc z tangiem - Milonga Sin Rumbo

Kieleckie Centrum Kultury Taniec Roztańczona noc z tangiem - Milonga Sin Rumbo

InfoScena Plenerowa przy Kieleckim Centrum Kultury.

Carlos Roulet – pochodzący z Buenos Aires śpiewak, który występował zarówno dla tłumów wielbicieli tanga, jak również w kameralnych klubach i na milongach. Artysta koncertował w Brazylii i Kolumbii, a od 2012 roku można go usłyszeć w Europie. Carlos Roulet ma wspaniały kontakt z publicznością , a jego interpretacje tanga wywołują zachwyt u słuchaczy.

Artyście towarzyszyć będzie wirtuoz bandoneonu, pianista, kompozytor i aranżer muzyczny

Edgardo Otero Salvador. Jako członek kwintetu “Escualo Tango” koncertował we Francji, a z orkiestrą symfoniczną “Opal sinfonietta de Boulogne sur mer” odbył tournee po Argentynie i Urugwaju.

Artystom podczas koncertu towarzyszyć będą tangueros – Maestro Paweł Cheda, Anna Żelazo, Ewelina Woźniczka i Piotr Siwoń , którzy zatańczą na scenie najpiękniejsze tanga.

Maestro Paweł Cheda- tancerz, choreograf, nauczyciel tanga argentyńskiego, który uczył się u najlepszych tego świata- Jorge Torresa, Natachy Poberaj oraz Mistrza Mistrzów Gustavo Naveiry. w 2010 roku został Mistrzem USA w tangu scenicznym. Absolwent prestiżowej szkoły The Juilliard School Dance Division w Nowym Jorku. Paweł Cheda jest pedagogiem w szkole Kieleckiego Teatru Tańca, gdzie wszyscy mogą rozpocząć jak również kontynuować naukę tanga pod okiem Mistrza.

Po koncercie zapraszamy wszystkich miłośników tanga argentyńskiego na Milongę Sin Rumbo, która jak co niedzielę odbędzie się w foyer Małej Sceny Kieleckiego Centrum Kultury.Linkhttps://www.facebook.com/milongasinrumbo/

Error connecting to mysql