Kielce v.0.8

Targi

  targi, giełdy  

Targi ''Praca, Kariera, Rozwój''

Targi Kielce Targi Targi ''Praca, Kariera, Rozwój''

InfoBędzie praca w Targach Kielce! Targi Praca, Kariera Rozwój już 6 kwietnia.
X Ogólnopolskie Targi Pracy dla Studentów i Absolwentów Szkół Wyższych to największa tego typu impreza w województwie świętokrzyskim, skierowana do młodych ludzi, którzy poszukują możliwości pokierowania swoją karierą zawodową, rozwojem osobistym lub po prostu poszukują wartościowej pracy.
Tester oprogramowania, księgowy a może konstruktor elektryk.
Wystawcami Targów będą firmy, ale też koła naukowe, organizacje oraz szkoły, które umożliwiają zdobycie wartościowych kwalifikacji, dzięki szerokiej ofercie szkoleń i kursów. MAN BUS, GeNeo Call Center Sp. Z o. o., Transition Technologies, Infosys BPO Poland, UCMS Group Poland Sp. z o.o., HCE Sp. z o.o., Learning Systems Poland S. A., AB JOB SERVICE POLSKA, Energy Element Jarosław Sęk, Staropolska Szkoła Wyższa w Kielcach, Call Center Inter Galactica Sp. z o. o., Świętokrzyska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Kielcach, Studenckie Forum Business Centre Club – to tylko niektóre przedsiębiorstwa i organizacje które potwierdziły swój udział w wydarzeniu. Na studentów i absolwentów będą czekały oferty pracy na stanowiska takich jak: konstruktor elektryk, konstruktor mechanik, elektryk/elektronik/elektromonter, specjalista ds. dokumentacji technicznej ze znajomością j. niemieckiego, specjalista ds. jakości, programista/młodszy programista Java, programista/młodszy programista PL/SQL czy tester oprogramowania i wiele innych.
Jak rozpocząć przygodę z biznesem?
Podczas „Targów Praca Kariera Rozwój” Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości z Kielc będzie służył wszystkim studentom oraz młodym przedsiębiorcom fachową radą biznesową. Odwiedzając stoisko AIP Kielce, będzie można dowiedzieć się jak szybko i bezpiecznie rozpocząć swoją przygodę z biznesem oraz w jaki sposób przetestować swój pomysł na firmę. Ponadto przedstawicieli inkubatora chętnie odpowiedzą na pytania: dlaczego warto jest założyć własną firmę? I kiedy najwcześniej zacząć myśleć o własnej firmie?
Fajnie jest zarabiać w euro.
Kolejnym ważnym i kuszącym w dzisiejszych czasach dla młodych ludzi punktem Targów będzie spotkanie dotyczące pracy za granicą: „Praca za granicą – co musisz wiedzieć!” Podjęcie zatrudnienia daleko od domu to poważny krok i wymaga przemyślanej decyzji. Wszyscy, którzy myślą o zarabianiu pieniędzy poza Polską, powinni wziąć udział w tym spotkaniu. Wszelkich informacji o tym jak poszukiwać ofert pracy, na co zwrócić uwagę jeżeli chodzi o bezpieczeństwo takich wyjazdów oraz jak znaleźć możliwości pracy sezonowej za granicą udzieli Przemysław Kowalczyk, doradca EURES z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Kielcach.
Jak się uczą dorośli?
Czy wiemy jaki styl uczenia się preferujemy i czy używamy go świadomie i w pełni ? Jak ważne są różnice uczenia się dzieci i dorosłych i czy bierzemy to pod uwagę w przekazywaniu wiedzy ? Na warsztatach „Jak się uczą dorośli” będzie można poznać odpowiedzi na te pytania, a także dowiedzieć się o tym co ważne w efektywnym uczeniu się dla nas i dla innych. Na wyprawę w głąb siebie i odkrywanie kolejnych tajemnic własnego ja zaprasza podczas Targów „Praca Kariera Rozwój” Sławomir Młynarczyk – trener sprzedaży, coach, opiekun zarządzający, menager, przedsiębiorca.
Tradycyjnie będzie też forum.
V Forum Biznes-Edukacja-Rozwój, które stało się integralną częścią Targów „Praca Kariera Rozwój” to doskonała okazja do zapoznania się z opiniami ludzi odnoszącymi sukcesy w biznesie. W tym roku prelegentem forum będzie Małgorzata Suchodolska, właścicielka Kancelarii Doradztwa Finansowego KDF Kielce. W panelu dyskusyjnym uczestniczyć będą także: Arkadiusz Piecyk – dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Kielcach, Karolina Latus – prezes Agencji Pracy Tymczasowej Crafts Kielce, Bartłomiej Tworek – dyrektor ds. rozwoju, DORBUD SA oraz Karol Cichosz - przewodniczący Oddziału Lokalnego AIESEC Polska. Dyskusję poprowadzi Bartłomiej Zapała, dziennikarz Radia Kielce. Forum zorganizuje Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego.
Jubileusz musi być udany.
Organizatorami jubileuszowej, X edycji Targów „Praca Kariera Rozwój” są: organizacja studencka AIESEC, Targi Kielce oraz Urząd Marszałkowski w Kielcach. Przedstawiciele AIESEC-u zapewniają, że ten jubileusz będzie pełen atrakcji.

Zapraszamy wszystkie firmy poszukujące pracowników, a także młodych ludzi na progu kariery zawodowej do Targów Kielce już 6 kwietnia 2016 roku.Linkhttp://partner.targikielce.pl/aiesec/current/

Ocena: 2.5/5 (15)

Ocena: 2.5/5 (15)

DataStart

6 kwietnia 2016 - środa, 09:30

Zakończenie

6 kwietnia 2016 - środa

MiejsceTargi Kielce wiecej informacji

Targi Kielce

Kielce, ul. Zakładowa 1
wiecej informacji o miejscu
Kalendarz   festyny  filmy  imprezy taneczne  klubowe  koncerty  konkursy  muzyka poważna  spektakle, przedstawienia  sport i rekreacja  spotkania, inne  targi, giełdy  warsztaty  wystawy 

Targi więcej wydarzeń

W temacie Targi

Unia zainwestuje w Targi Kielce?

Kulturalne Sacro Expo

Andrzej Mochoń prezesem Targów Kielce

Chińskie targi w Kielcach

Targi Zdrowia, Natury i Niezwykłości

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywaa mailem Spinacz - Newsletter z zapowiedziami wydarzeń, informacjami o zaproszeniach i nowościach na stronie Kielce... wpisz swój adres e-mail i potwierdź

 
ZAPISZ WYPISZ
74-678 exam products is that they can enable the candidates to get certified in 200-125 pdf 200-125 70-483 200-125 exam 642-999 300-210 pdf cism  |  200-125 IIA-CIA-PART3  |  cca-500  |  gpen  |  you can enjoy the full refund of purchasing fees policy. 70-534  |  cissp  |  300-101 pdf 1z0-062  |  200-125 pdf 210-260