Kielce v.0.8

Turystyka i Podróże

  sport i rekreacja  

Wioska Czarownic - Sabatówka

Park Jurajski, Bałtów Turystyka i Podróże Wioska Czarownic - Sabatówka

InfoSabatówka to magiczne miejsce na mapie Polski. Tu nierzeczywiste przelata się z realnym. Już od 2 października czarownice, czarty i chochliki – całe to chichoczące, wesołe towarzystwo opanuje bałtowską Sabatówkę! Jeżeli jesteście gotowi na przeżycie niesamowitej przygody, zapraszamy Was na spotkanie z najciekawszymi straszydłami nie z tego świata. Razem spróbujemy oswoić strach a przy okazji odkryjemy, czego boją się potwory, wiedźmy i duchy!
ZABAWY I ANIMACJE W SABATÓWCE
W Sabatówce Czarownica Hogata spali Wasze smutki, nawarzy eliksiru na zwinność i poczęstuje naparem z różowego ogona myszy. Sycylia zrobi wiedźmową fryzurę i halloweenowy makijaż. W Chacie u Tekli Etna ugości Was kolorowymi karaluchami z galaretką, korą dębu z Łysej Góry lub aromatyczną zupą dyniową. Cecylia i Hortensja przeprowadzą Was przez wrota czarownicy i tunel odwagi. To tylko namiastka atrakcji, które będą na Was czekały…
• Trening Quidditch’a – konkurencja sprawnościowa zainspirowana grą z filmu „Harry Potter”.
• Sabatowka Trening Quidicha
• Szklana kula – pokazy tworzenia wielkich baniek mydlanych oraz zamykanie niegrzecznych dzieci w wielkiej bańce.
• banki mydlane – popatrz na świat z wnętrza mydlanej bańki
• Wyścigi w potwornych workach
• wyścigi w workach
• Wiedźmowe ringo
• wiedźmowe ringo
• Kościotrupowy badminton – gra zespołowa. Polega na odbijaniu balonów za pomocą „ręki kościotrupa” przez siatkę wykonaną z pajęczej sieci. Kto upuści balon przegrywa i naraża się na gniew czarownicy.
• badminton
• gotowanie magicznej zupy oraz „Czarowna zupa” – konkurencja polega na łowieniu z diabelskiej zupy samych pyszności – pająków i tłustych robaków. Kto wyłowi więcej –wygrywa!
• czarowna zupa czarowna zupa
• Wielkie memory – trenuj pamięć pod okiem czujnej czarownicy.
• pajęcza sieć – kto przebrnie przez labirynt stworzony przez pająka Eustachego otrzyma nagrodę.
• Czarowne fryzury i makijaże – to miejsce dla tych czarownic, które chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie czarów.
• „Cukierek albo psikus” – W zabawie biorą udział wszystkie dzieci. Pukamy do domków trolli i goblinów krzycząc „cukierek albo psikus”! Co się stanie?
• „Magiczny ogień” – rozpalamy wielki ogień, bo ogień nieodłącznie towarzyszy czarownicom przy różnego rodzaju obrzędach. Pod nadzorem Czarownicy Poli w płomieniach możemy spalić wszystko – nawet swoje smutki.
• Parada straszydeł – kolorowa parada czarownic, goblinów wśród tańców i muzyki. I ty możesz przyłączyć się do tego kolorowego korowodu.
Nasze Czarownice wraz ze swoimi bajkowy przyjaciółmi z Pacanowa poprowadzą czarodziejskie gry i zabawy, np.: magiczne orzechy, wróżenie z fusów, taniec z miotłą i wiele wiele innych oraz konkursy taneczne, kalambury, karaoke i wiele innych.


HARMONOGRAM ZABAW - WEEKEND – OD PIĄTKU DO NIEDZIELI
11.00 – otwarcie Sabatówki – gry, zabawy i animacje;
14.00 – warsztaty „Latające miotły”/udekoruj własną dynię – (dodatkowo płatne);
15.30 – cukierek albo psikus;
16.30 – palenie smutków;
17.30 – PIĄTEK – magiczne spotkanie z Panem Ząbkiem;
17.30 – SOBOTA – Gwiazdy czytają świętokrzyskie legendy;
17.30 – NIEDZIELA – Spektakl „Sabat Czarownic i ich Przyjaciół”;
18.30 – wieczorna parada Pająka, Czarownic i ich Przyjaciół.

HARMONOGRAM ZABAW OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU
10.00 – otwarcie Sabatówki – gry, zabawy i animacje;
14.00 – warsztaty „Latające miotły” / udekoruj własną dynię – (dodatkowo płatne);
15.30 – cukierek albo psikus;
16.30 – palenie smutków.
CUKIEREK ALBO PSIKUS! PSIKUS ALBO POMOC!
. Po raz pierwszy jednak bałtowskie czarownice połączyły siły z Fundacją Spełnionych Marzeń i razem będą zbierać pieniądze na leczenie 6 letniego Michałka Bandury, który choruje na białaczkę. Czarownice przekażą na ten cel 2 zł z każdego zakupionego biletu na „Sabatówkę”. W weekendy czarodzieje i ich Przyjaciele będą zbierać dodatkowe pieniądze do halloweenowych puszek.

Do akcji przyłączyli się również znani artyści. 3 października świętokrzyskie legendy będą czytać Justyna Tomańska – pomysłodawczyni i prowadząca program „Najlepsze dla Dzieci. Jest też wolontariuszką w Fundacji Spełnionych Marzeń sprawującą funkcję koordynatora ds. projektów. Specjalnie dla dzieci legendy będzie czytał również Mariusz Totoszko – znany piosenkarz, który po rozstaniu z grupą Volver rozpoczął karierę solową.
W kolejny weekend gościem specjalnym będzie Wojtek Łuszczykiewicz – wokalista, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów i dziennikarz, obecnie wokalista grupy Video. Zespół Video otrzymał nagrodę w kategorii Kultura podczas gali „Gwiazdy Dobroczynności” za wsparcie dla osób niesłyszących. Muzycy dostrzegli problem społeczny osób niesłyszących związany z dostępem do kultury, w tym możliwości odbioru muzyki. Razem z grupą „Młodzi Migają Muzykę” nagrali teledysk „Dobrze, że jesteś” w którym treść piosenki została przekazana za pomocą języka migowego. Teledysk do tej pory obejrzało blisko 2,5 mln osób.

CENNIK
poniedziałek – czwartek – 12 zł/os.
piątek – niedziela – 14 zł/os.

DODATKOWE ATRAKCJE
warsztaty – latające miotły – 7 zł/os.
warsztaty – malowanie gipsowej czarownicy – 7 zł/os.
halloweenowe makijaże – 9 zł
wiedźmowe fryzury – 9 zł
sabatówkowe foty – 7 zł
udekoruj własną dynię – 9 złLinkhttp://www.juraparkbaltow.pl/atrakcje/sabathowka/

Ocena: 2.5/5 (11)

Ocena: 2.5/5 (11)

DataStart

2 października 2015 - piątek, 11:00

Zakończenie

31 października 2015 - sobota

MiejscePark Jurajski, Bałtów wiecej informacji

Park Jurajski, Bałtów

Bałtów 8a
wiecej informacji o miejscu
Kalendarz   festyny  filmy  imprezy taneczne  klubowe  koncerty  konkursy  muzyka poważna  spektakle, przedstawienia  sport i rekreacja  spotkania, inne  targi, giełdy  warsztaty  wystawy 

Turystyka i Podróże więcej wydarzeń

W temacie Turystyka i Podróże

Bałtów zaprasza

Sielpia

Greenpoint w Nowym Jorku

Pogański Łysiec

Stradów - zapomniane grodzisko

Pogański Łysiec

(4.77, 97 Głosów)

Bałtów zaprasza

(4.10, 69 Głosów)

Greenpoint w Nowym Jorku

(4.5, 38 Głosów)

Sielpia

(3.64, 42 Głosów)

Stradów - zapomniane grodzisko

(4.34, 32 Głosów)

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywaa mailem Spinacz - Newsletter z zapowiedziami wydarzeń, informacjami o zaproszeniach i nowościach na stronie Kielce... wpisz swój adres e-mail i potwierdź

 
ZAPISZ WYPISZ
74-678 exam products is that they can enable the candidates to get certified in 200-125 pdf 200-125 70-483 200-125 exam 642-999 300-210 pdf cism  |  200-125 IIA-CIA-PART3  |  cca-500  |  gpen  |  you can enjoy the full refund of purchasing fees policy. 70-534  |  cissp  |  300-101 pdf 1z0-062  |  200-125 pdf 210-260