Kielce v.0.8

Teatr
''Ciemności...'' w Kielcach

 drukuj stronę
Teatr
Wysłano dnia 30-10-2018 o godz. 16:31:44 przez bozena 787

3 i 4 listopada zapraszamy na spektakl pt. "Ciemności..." najgłośniejszej pary twórców teatralnych w Polsce, Moniki Strzępki i Pawła Demirskiego. Spektakl opowiada m.in. o obcości we współczesnym, korporacyjnym świecie."Ten krótki, kameralny spektakl rozgrywa się w wysmakowanej, niemal zupełnie pustej przestrzeni zaprojektowanej przez Arka Ślesińskiego. (...) Z tyłu, na ogromnym ekranie, oglądamy zachwycające projekcje Jakuba Lecha, które wraz ze światłem oraz znakomitą muzyką Tomasza Sierajewskiego tworzą niesamowity, kosmiczny krajobraz" NEWSWEEK

Spektakl był prezentowany na 13. Festiwalu Polskich Sztuk Współczesnych R@Port w Gdyni, znalazł się w finale 24. Ogólnopolski Konkurs na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

Występują w nim aktorzy gościnni znani z dużego i małego ekranu:

Andrzej Konopka - znany i lubiany aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Grał w sztukach reżyserowanych m.in. przez Kazimierza Dejmka, Jana Klatę, Remigiusza Brzyka czy Mikołaja Grabowskiego. Na małym ekranie widzowie mogli go zobaczyć w serialach: „Czas honoru”, „Szpilki na Giewoncie”, „Układ warszawski”, „Prawo Agaty”, „Komisarz Alex” czy „Belfer”.

Tomasz Schimscheiner - to aktor, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Swoją sceniczną karierę rozpoczął w krakowskim Teatrze Bagatela. Obecnie występuje na deskach teatru Scena STU. Telewizyjnej publiczności znany m.in. z seriali: „Szpilki na Giewoncie”, „Komisarz Alex”, „Na Wspólnej” czy „Rojst”.

Anna Kłos-Kleszczewska - absolwentka PWST im L. Solskiego w Krakowie. Obecnie gra na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie. W serialu „Artyści” Moniki Strzępki i Pawła Demirskiego zagrała zapadającą w pamięć postać „kobiety z grzywką”, Audytorki Mirosławy Dymeckiej.

Magdalena Grąziowska - przez dwa sezony w obsadzie Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. Obecnie na stałe związana z Teatrem Starym w Krakowie. Na dużym ekranie wystąpiła w produkcjach: „Ambassada” i „Wyklęty”. Wielbiciele seriali mogli ją zobaczyć m.in. w „Majce”, gdzie zagrała przyjaciółkę tytułowej bohaterki, „Londyńczykach” czy „Barwach szczęścia”.

Na naszym fanpejdżu czeka na Państwa konkurs, w którym tańszymi biletami zostaną nagrodzeni wszyscy uczestnicy!


foto i tekst: Teatr im. S. Żeromskiego


Komentarze

Ocena: 3.8/5 (5)

Powiązane video

W temacie Teatr

Sławomir Holland znów w Kielcach

Wywiad z głównym Ocelotem

Magiczna stodoła, czyli Wesele w Dąbrowie

Ostatni śmieje się Wajda

Nowy sezon w Kieleckim Teatrze Tańca

74-678 exam products is that they can enable the candidates to get certified in 200-125 pdf 200-125 70-483 200-125 exam 642-999 300-210 pdf cism  |  200-125 IIA-CIA-PART3  |  cca-500  |  gpen  |  you can enjoy the full refund of purchasing fees policy. 70-534  |  cissp  |  300-101 pdf 1z0-062  |  200-125 pdf 210-260