Kielce v.0.8


Pierwsze lądowisko dla UFO już wkrótce

 drukuj stronę
Świat Cywilizacja
Wysłano dnia 28-04-2009 o godz. 17:04:09 przez rafa 4810

Pierwsze lądowisko dla UFO powstanie już wkrótce na terenie Kazachstanu.

Wszystko wskazuje na to, że to w Kazachstanie, a nie jak wielu sądziło w USA dojdzie do pierwszego - oficjalnego - kontaktu z cywilizacjami pozaziemskimi. Powstanie tam bowiem pierwsza kosmiczna ambasada z lądowiskiem dla spodków i stanowiskiem dla tłumaczy. Nie wiadomo na razie jednak, z jakiego języka.
Republika Kazachstanu w Centralnej Azji - zgodnie z informacjami lokalnej prasy cytowanymi przez portal express-k.kz - już ma wyznaczony plac pod budowę ambasady.

Jest to duże pole w mieście Ałmaty. Ma tam się znajdować - oprócz lądowiska i odprawy dla obcych - hotel dla gości, teatr i stanowisko dla tłumaczy.


Patrząc w gwiazdy

Kazachski rząd wierzy, że kontakt z kosmicznymi cywilizacjami jest nieunikniony. Jeśli mieszkańcy republiki będą pierwszymi, którzy powitają obcych, kraj ten może wiele zyskać - czytamy. Kierujący państwem uważają również, że jest to szansa, aby pokazać światu, że ich kraj prowadzi otwartą na przyszłość politykę.

Zdaniem badaczy ufo, Kazachstan jest znanym miejscem lądowania zielonych/szarych/galaretowatych (?) istot. Najbardziej znanym punktem jest podwodna baza przy granicy, w Morzu Kaspijskim. Fuad Gasimow, szef azerskiej agencji kosmicznej przyznał kiedyś, że faktycznie miejsce to jest odwiedzane przez statki obcych, a notatki na ten temat powstały jeszcze za czasów ZSRR. Jest to jednak - rzecz jasna - tajemnica wojskowa.

Sam Gasimow uczestniczył w programie montorowania nurkujacych w morzu UFO do czasu, aż dostał miejsce w sowieckiej akademii nauk.

Popularnym twierdzeniem jest również nagminne korzystanie z kazachskich bogatych złóż przez kosmitów. Niedawno przeładowany spodek miał się nawet rozbić w jednej z rzek - pisze portal sott.net.

Żart czy fakt?

W cichych kontaktach uczestniczą już oczywiście same władze Republiki Kazachstanu. Szczególnie w projekt budowy ambasady zaangażowany ma być Talgat Musabayev, szef kazachskiej agencji kosmicznej. Musabayev jest byłym kosmonautą, spędził wiele czasu w kosmosie i przyjaźnił się ze wspomnianym już Gasimowem. Uważany jest przez badaczy ufo za osobę, która "trzyma" wiele tajnych faktów na temat obcych.

Pomysł budowy ambasady bardzo spodobał się ufologom. I choć na razie może być traktowany najwyżej jako akcja promocyjna kraju (lub żart), to kto wie...

sm/iga / www.tvn24.pl


Komentarze

Ocena: 3.8/5 (256)

W temacie

Najbardziej kobiecy taniec świata

Urzędnicy chcą kontrolować studniówki

Pierwsze lądowisko dla UFO już wkrótce

Julie i Julia

Star Trek

74-678 exam products is that they can enable the candidates to get certified in 200-125 pdf 200-125 70-483 200-125 exam 642-999 300-210 pdf cism  |  200-125 IIA-CIA-PART3  |  cca-500  |  gpen  |  you can enjoy the full refund of purchasing fees policy. 70-534  |  cissp  |  300-101 pdf 1z0-062  |  200-125 pdf 210-260