Kielce v.0.8

Świętokrzyskie
Śnieżne i wesołe ferie zimowe 2013

 drukuj stronę
Świętokrzyskie ferie zimowe,Kultura Sport i Rekreacja
Wysłano dnia 15-01-2013 o godz. 21:18:28 przez bozena 2303

Tegoroczne ferie w naszym województwie rozpoczęły się śniegiem, co cieszy wszystkich zainteresowanych. Można szusować na nartach i deskach bo mamy w naszym regionie ciekawe stoki narciarskie. Aktualne informacje z ośmiu ośrodków znajdziemy na stronie Echa Dnia w dodatku „na narty w świętokrzyskie”. Białego szaleństwa można zażywać saneczkując na górkach, których nie brakuje, zarówno w Kielcach jak i całym regionie. Czynne są też lodowiska, które wracają do łask i cieszą się coraz większym zainteresowaniem.O wesołą i dobrze zorganizowaną zabawę dla dzieci i młodzieży zadbali też włodarze naszych miasta, miasteczek i wsi. Władze Kielc przygotowały bogatą ofertę zajęć prowadzoną przez ośrodki kultury, sportu i rekreacji. Wśród nich różnorodne warsztaty – taniec, plastyka, muzyka, teatr a także zajęcia sportowe i edukacyjne. Obszerny informator zamieszczony jest na stronie internetowej Urzędu Miasta. Warto wspomnieć, że większość tych zajęć jest dla uczestników nieodpłatna a zatem warto skorzystać.

Również w ośrodkach kultury na terenie całego regionu czekają na dzieciaki i młodzież zajęcia z różnych dziedzin sztuki, kultury i sportu. Rozkłady zajęć feryjnych można znaleźć na stronach internetowych tych instytucji a także w naszym wiciowym kalendarzu.

O dobra zabawę zadbały także kina w Kielcach i innych miastach naszego województwa. Prócz seansów filmowych przygotowały one program zajęć towarzyszących. Podobnie jest w kieleckim „Kubusiu”, gdzie po spektaklu czeka milusińskich atrakcyjny dodatek.

Bogatą ofertę „spotkań z historią” czyli edukację przez zabawę przygotowały świętokrzyskie muzea. A tych, których rozpiera energia, czeka mnóstwo atrakcyjnych zajęć sportowo-rekreacyjnych oferowanych przez kluby sportowe, baseny a nawet bawialnie.

Wszyscy, którzy nie mogą wyjechać na zimowiska i spędzają ferie w miejscu swojego zamieszkania, zapewne znajdą coś dla siebie.

Rodzicu, przejrzyj zatem bogatą ofertę i zadbaj o to, aby Twoje dziecko czy nastolatek nie siedział przed komputerem. Niech te dwa tygodnie będą czasem wesołej zabawy pod okiem fachowców, którzy oferują „fajne” sposoby na zimowe ferie 2013.


Komentarze

Ocena: 3.9/5 (212)

Powiązane video

W temacie Świętokrzyskie

Festiwal Wędrowania

Park Jurajski w Bałtowie

Młyn w Morawicy popularnym miejscem weselnym

Tajemnice Świętego Krzyża

Bałtów - nie tylko dinozaury

Szukamy Miss Lata!

74-678 exam products is that they can enable the candidates to get certified in 200-125 pdf 200-125 70-483 200-125 exam 642-999 300-210 pdf cism  |  200-125 IIA-CIA-PART3  |  cca-500  |  gpen  |  you can enjoy the full refund of purchasing fees policy. 70-534  |  cissp  |  300-101 pdf 1z0-062  |  200-125 pdf 210-260