Kielce v.0.8

Targi
Targi Modny Ślub

 drukuj stronę
Targi Moda Targi
Wysłano dnia 13-11-2008 o godz. 09:00:00 przez much 2048

Modny Ślub to targi organizowane z myślą o przyszłych małżonkach oraz wszystkich tych, którzy działają na dynamicznie rozwijającym się rynku usług ślubnych.

Modny Ślub to targi dla producentów i importerów sukien, garniturów ślubnych, dodatków i materiałów do ich produkcji, fotografów, restauratorów, zespołów muzycznych, organizatorów uroczystości ślubnych, wynajmujących limuzyny i zastawę stołową i firm zajmujących się dekoracją sal weselnych.

Modny Ślub daje niepowtarzalną możliwość potencjalnym przyszłym małżonkom wyboru w jednym miejscu i czasie wszystkich elementów składających się na powodzenie zorganizowanego ślubu i przyjęcia weselnego, począwszy od zaręczyn a na miesiącu miodowym kończąc.

Na Modnym Ślubie przyszłe pary młode będą miały możliwość wybrać i zamówić obrączki ślubne, salę weselną, fotografa, operatora kamery, wiązanki i zaproszenia ślubne, fryzjera, kosmetyczkę, dekoratora kościoła oraz sali weselnej. Ponadto impreza ta daje Paniom Młodym możliwość przetestowania ślubnej fryzury i makijażu. Targi Modny Ślub umożliwiają wybór zespołu muzycznego, który Państwo Młodzi usłyszą na swoim weselu.

Modny Ślub do doskonała okazja do zaplanowania hucznego wesela, jak i skromnego i niedrogiego przyjęcia.

Atrakcją targów Modny Ślub będą pokazy mody, podczas których gdzie zaprezentowane zostaną ekskluzywne kolekcje ślubne zarówno dla Pań jak i Panów na sezon 2008/2009. Profesjonalnie przygotowana sala z wybiegiem dla modelek i wysokiej jakości oprawa zagwarantują najlepszą prezentację strojów.

Wiele firm wchodzących na polski rynek ma możliwość wykorzystania targów Modny Ślub do premierowej prezentacji swoich dokonań i najnowszych trendów ślubnych.

Niewątpliwie każda impreza związana ze ślubem i przyjęciem weselnym budzi olbrzymie zainteresowanie mediów. To daje możliwość realizacji relacji z imprezy prezentowanych w stacjach telewizyjnych i radiowych oraz w prasie ogólnopolskiej i branżowej.

Kieleckie targi należą do UFI - Międzynarodowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego zrzeszającego najbardziej prestiżowe imprezy targowe na świecie. Członkostwo w UFI jest potwierdzeniem międzynarodowego statusu targów, świadczy też o wysokim standardzie organizacyjnym, dobrej promocji imprezy i gwarantuje obecność wystawców i zwiedzających z całego świata.

Marka targów budowana jest w oparciu o zadowolenie klientów, którzy wskazują na wysoki poziom świadczonych usług i co najważniejsze - umiarkowane ceny.

Ogólnopolskie Targi Ślubne MODNY ŚLUB 14-16 XI 2008 Targi Kielce, ul. Zakładowa 1


Komentarze

Ocena: 4.1/5 (72)

W temacie Targi

Unia zainwestuje w Targi Kielce?

Kulturalne Sacro Expo

Andrzej Mochoń prezesem Targów Kielce

Chińskie targi w Kielcach

Targi Zdrowia, Natury i Niezwykłości

74-678 exam products is that they can enable the candidates to get certified in 200-125 pdf 200-125 70-483 200-125 exam 642-999 300-210 pdf cism  |  200-125 IIA-CIA-PART3  |  cca-500  |  gpen  |  you can enjoy the full refund of purchasing fees policy. 70-534  |  cissp  |  300-101 pdf 1z0-062  |  200-125 pdf 210-260