Kielce v.0.8

Internet
Z historii przypadkowych klików - fascynaci

 drukuj stronę
Internet Recenzje
Wysłano dnia 06-05-2009 o godz. 23:43:12 przez rafa 2375

Ktoś ostatnio spytał mnie co robię - „Pracuję” - odpowiedziałam zgodnie z prawdą - „Czyli?” - padło kolejne pytanie - „Klikam sobie w Internecie” - odpowiedziałam nadal zgodnie z prawdą. Tak się bowiem składa, że czasem praca polega na „klikaniu w Internet”.

Ale gdyby ktoś z kolei zapytał mnie, co robię w tym Internecie poza pracą, czyli gdzie klikam „prywatnie”, to miałabym problem. Głównie dlatego, że prywatny czas w necie spędzam z moim przyjacielem Google, dzieląc go na dwie najważniejsze części: Gmail i wyszukiwarka.

A co poza Google? No cóż, dzieje się sporo, nie tylko w Internecie światowym, ale również polskim:

www.jakelvis.pl - czyli propozycja dla tych, którzy śpiewają i w dodatku się tego nie wstydzą.

www.homodicit.pl - jak wszyscy, którzy tworzą swoje strony nie licząc na zarobienie miliona w pierwszym roku, Kuba ma pasję. Tyle tylko, że Kuba nie jest programistą czy informatykiem, który za pomocą tajemnych kodów tworzy serwisy w jedną noc. Kuba jest humanistą, którego interesują ludzie. Rozmowy z nimi zamieszcza na swojej stronie homodicit.pl (czyli "człowiek mówi": homo - człowiek, dicere - mówić). Kuba współpracuje z Wici.Info, więc pytanie brzmi: czy to jest kryptoreklama? Nie, to jest informacja dla wszystkich, którzy mają pasję: można za pomocą dostępnych szablonów w łatwy sposób zrobić swoją stronę, można umawiać się ze znanymi osobami, robić z nimi wywiady i publikować je w Internecie. Czyli: ci, którzy chcą szukają sposobów, ci, którzy nie chcą, szukają powodów.

www.ucss.pl - galeria stron internetowych z ładną, estetyczną grafiką. Pomysł ciekawy, nie tylko jako inspiracja dla grafików i webdesignerów, ale i tych, co śledzą nowinki w Internecie. Gdyby nie ten serwis pewnie nigdy nie dowiedziałabym się, że istnieje strona poświęcona „krainie żywych maszyn”, czyli… uwaga, uwaga… parowozom kursującym na terenie Polski - www.parowozy.net A dlaczego to "Kraina żywych maszyn"? Twórcy serwisu twierdzą bowiem, że: "jak się przechodzi obok parowozu pod parą to się ma wrażenie że on żyje."

To chyba oznacza, że serwis tworzą prawdziwi fascynaci :)

Agnieszka Sadowska


Komentarze

Ocena: 4.1/5 (87)

W temacie Internet

Jak obejść Giertycha i na gołe baby popatrzeć

Zarobiłem milion dolarów

Drugieżycie.com

Tłok w sieci

Czas na planowanie podróży

74-678 exam products is that they can enable the candidates to get certified in 200-125 pdf 200-125 70-483 200-125 exam 642-999 300-210 pdf cism  |  200-125 IIA-CIA-PART3  |  cca-500  |  gpen  |  you can enjoy the full refund of purchasing fees policy. 70-534  |  cissp  |  300-101 pdf 1z0-062  |  200-125 pdf 210-260