1. urodziny Mundo!

Szereg atrakcji zapewnili właściciele Mundo Cafe na obchody pierwszych urodzin knajpy - impreza trwać będzie 4 dni!28.05 - VAVAMUFFIN - po koncercie impreza reggae do samego rana. Bilety w cenie 20 PLN w przedsprzedaży oraz 25 PLN w dniu koncertu do nabycia w klubie.

29.05 - Przez cały dzień będziemy grać muzykę świata, oraz z świata. Zaproponujemy Wam ogromną ilość piwa i wina z różnych zakątków Europy, ale też Afryki, Azji czy obu Ameryk.
Po godzinie 21 dwóch podróżników Cezary Śliwiński i Paweł Kopeć opowiedzą o swojej podróży po Rumuni, spotkaniu towarzyszyć będzie pokaz slajdów oraz specjalnie dobrana muzyka.

30.05 - MUNDO ROCKuje - wernisaż wystawy trzech fotografów: Patryka Ptaka, Wiktora Franko, oraz mojej. Zdjęcia które pokażemy będą przekrojem koncertowym całego roku działalności MUNDO. Po wenisażu zapraszamy wszystkich na ROCKotekę. Będziemy bawić się przy teledyskach do największych rockowych i metalowych kawałków wrzechczasów!

31.05 - VIRGIN SNATCH, Chain Reaction (Thrash/Heavy/Stoner metal), Obscure Sphinx (Alternative/Stoner/Sludge/Post metal), Burial for the living (Metalcore). Bilety w cenie 20 PLN i 25 PLN do nabycia w klubie.
Data publikacji: 30-05-2009 o godz. 23:28:32, Temat: Lokale

Artykuł pochodzi z serwisu Wici.Info http://www.wici.info
Link do artykułu: http://www.wici.info/News,1_urodziny_mundo,11659,html