Wakacyjne warsztaty w Muzeum Zabawek

Muzeum Zabawek i Zabawy zaprasza na wakacyjne warsztaty filmowe i plastyczne - zajęcia będą odbywać się od 30 czerwca do 31 lipca, w każdym tygodniu od wtorku do piątku w godz 10-13.Pierwszy tydzień wakacji rozpoczynamy warsztatami filmowymi.
Zajęcia poprowadzi Eugeniusz Gordziejuk, kierownik produkcji wielu filmów animowanych, który razem z dwuosobową ekipą zjawi się w Muzeum Zabawek i Zabawy z profesjonalnym sprzętem. W ciągu kilku dni zajęć dzieci wykonają samodzielnie króciutki filmy animowane. - Na sobotę, 4 lipca planujemy publiczny pokaz wszystkich animacji przygotowanych przez dzieci – wyjaśnia dyrektor Muzeum Jolanta Podsiadło. Te warsztaty (przeznaczone dla dzieci od lat 8!) są bezpłatne, a wspaniałą ekipę prowadzącą zajęcia zawdzięczamy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich. - Niestety, na te zajęcia mamy już komplet dzieci – dodaje dyrektor Podsiadło.
Od drugiego tygodnia wakacji do końca lipca trwać będzie „Zabawka w stylu retro” – zajęcia plastyczne prowadzone przez pracowników Muzeum Zabawek i Zabawy – Będziemy filcować, malować, kleić i wycinać. Planujemy zbudować bączka, bumerang, może kalejdoskop. Być może uda się nam wymyślić i wykonać prawdziwą, muzealną grę terenową– zdradza Jolanta Podsiadło.
Te zajęcia będą kosztować 5 zł od dziecka za jeden dzień zajęć. Nie prowadzimy rezerwacji. Wystarczy przyjść, kupić dziecku bilet i zapisać go danego dnia na zajęcia. Maksymalna liczba dzieci na zajęciach to 20 osób. – Te zajęcia przeznaczone są dla dzieci indywidualnych. Nie będziemy przyjmować na zajęcia grup półkolonijnych, kolonijnych i obozowych - ostrzega Jolanta Podsiadło.
Data publikacji: 24-06-2009 o godz. 14:00:00, Temat: Kielce

Artykuł pochodzi z serwisu Wici.Info http://www.wici.info
Link do artykułu: http://www.wici.info/News,wakacyjne_warsztaty_w_muzeum_zabawek,11727,html