Z historii przypadkowych klików: Kominek odziera ze złudzeń

W ostatnim półroczu w dużym tempie wzrosła popularność blogów - określane one są już jako piąta władza; warto wobec tego mieć rozeznanie, kto rządzi w polskiej blogosferze.Król jest tylko jeden – Kominek. Kilkanaście dni temu obchodził swoje czwarte urodziny swojego bloga. A wszystko zaczęło się na platformie blox.pl. Początkowo Kominek umieszczał na głównie skany rozbieranych zdjęć gwiazd z pism dla dorosłych – to ściągnęło do niego czytelników. Następnie autor stopniowo niwelował wpisy z nagimi kobietami, a wyspecjalizował się w tekstach dotyczących każdej sfery życia. Seks, uczucia, relacje ludzkie – to tylko niektóre z poruszanych przez niego tematów. A porusza je zawsze w sposób odmienny i oryginalny, czym wzbudza zainteresowanie i nierzadko wzburzenie czytelników. Mimo tego Kominek zdobył tak duże zaufanie, że czytelnicy regularnie zgłaszają się do niego z własnymi problemami, zwykle sercowymi. Do legend internetowych przeszły już także relacje Kominka z jego licznych podróży.

Kilka miesięcy temu autor otworzył drugiego bloga – KominekTV, na którym zajmuje się głównie życiem publicznym. Media, blogosfera, reklama to główna tematyka nowego bloga. Zaglądają tu jego stali, wierni czytelnicy, ale także ludzie profesjonalnie związani z tymi branżami, bo ze zdaniem Kominka dziś liczy się każdy.

Kominek już na stałe zapisał się w krajobrazie polskiego Internetu. Dobrze jest przynajmniej kojarzyć jego twórczość. Jednak nie polecam jego blogów wszystkim, bo – jak ostrzega sam Kominek – „to nie jest miejsce dla ciebie, jeśli twoje życie składa się ze złudzeń”.

Adresy:
www.kominek.in – od tego bloga wszystko się zaczęło, Kominek o uczuciach i sprawach okolicznych

www.kominek.tv – blog o mediach, reklamie, blogosferze, życiu publicznym

Jakub Wątor
Data publikacji: 06-12-2009 o godz. 22:18:48, Temat: Internet

Artykuł pochodzi z serwisu Wici.Info http://www.wici.info
Link do artykułu: http://www.wici.info/News,z_historii_przypadkowych_klikow_kominek_odziera_ze_zludzen,12041,html