Premiera KSM w WDK

18 grudnia 2011 w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach , odbył się premierowy program Kabaretu Skeczów Męczących. Wraz z Wielką Orkiestrą Sympatyczną zaprezentowali się kieleckiej publiczności .Od pierwszego wejścia na scenę , z ust widzów nie znikał uśmiech , wiem to z własnego przykładu . zostały zaprezentowane nowe skecze , ale można było zobaczyć także te częściej grane . Nie zabrakło "Śruby" , Zęba i Bużki znanych "Kieszonkowców ". Wraz z Orkiestrą zagrali dużo piosenek takich jak " 3 elementy " , "Chwytaj dzień " , zaprezentowali najnowszą piosenkę Kibica .

Należy także pochwalić KSM , za wspaniałe poprowadzenie całego występu i niesamowity kontakt z publicznością. Nie zabrakło oczywiście niekontrolowanych wybuchów śmiechu na scenie podczas grania nowych skeczy ,ale przecież najfajniej jest kiedy możemy pośmiać się razem z "gwiazdami". Na koniec były owacje na stojącą ,na które również zasłużyła Wielka Orkiestra Sympatyczna , nie zabrakło także bisu. Zagrali znany wszystkim "Hymn Euro 2012" , ale był też kolejny . Uważali ,że jest to bardzo głupi shot i wiele razy pytali , cy jesteśmy pewni ,że chcemy to zobaczyć ,może zacytuje :

-" ... pani dobrze robi , że wychodzi , to jest ostatni moment żeby tego nie zobaczyć (...) " ,
-" ... no bo ten skecz jest bardzo głupi. No nie wiem kojarzycie Jolantę Rutowicz ? Ten skecz jest głupszy " - Powiedział Karol ,
-" To musi być na waszą odpowiedzialność , jesteście gotowi ?, ale czy na pewno ? No nie wiem " - dodał Marcin .

I jeszcze kilaka razy padło pytanie czy na pewno tego chcemy ?
W końcu na scenę wyszedł super bohater CZŁOWIEK KUNA , wcale nie było tak źle , ale była to jednak nurtia -gatunek gryzonia z rodziny nutriowatych ( w skrócie Jarek w dziwny przebraniu na scenie, nie mam pojęcia jakie zwierzę obdarł ze skóry?? ) .

Niedzielnego popołudnia przechodząc obok WDK-u można było usłyszeć głośny śmiech. Ludzie pakowali do kieszeni dobry humor, a na usta zakładali szeroki uśmiech , chcieli jak najwięcej. Na pewno będą mieli co wspominać , podczas pochmurny dni, a twarz zawsze będzie rozweselona.

Dziękujemy za niesamowite popołudnie ;)

Gabriela Zapała


Data publikacji: 21-12-2011 o godz. 10:59:22, Temat: Kabaret

Artykuł pochodzi z serwisu Wici.Info http://www.wici.info
Link do artykułu: http://www.wici.info/News,premiera_ksm_w_wdk,13169,html