Street Fashion Kielce

Moda to nie sklepowe manekiny. Moda to ulica i ludzie, którzy ją tworzą. Rusza nowy cykl, w którym przyjrzymy się jaki styl panuje na kieleckich ulicach.Młodzi ludzie coraz częściej odrzucają gotowe schematy ubioru proponowane przez popularne sieciówki. Szukają w second - handach ubrań niepowtarzalnych, prawdziwych perełek, których nie znajdą u innych, miksują drogie z tanim, nowe z używanym. Po co? Przede wszystkim, chcą wyróżnić się w tłumie. Stylizowanie samego siebie to przede wszystkim dobra zabawa, ale też potrzeba wyrażania własnych fascynacji, emocji, chęć zwrócenia na siebie uwagi. Najważniejsze to znalezienie równowagi pomiędzy tym, co wygodne i w czym się dobrze czujemy a tym, co nas wyróżnia. Jakie to proste, prawda?

1. Kalina i Dominika

Kalina i Dominika

Swój styl budują na łączeniu drogich ubrań z pochodzącymi z sieciówek. Cenią proste, klasyczne formy, jednocześnie stawiając na oryginalność. Łączą je zainteresowania, a konkretnie historia sztuki. Obydwie też uwielbiają styl impresjonistów.

2. Kamil

Kamil

Wybiera luźny styl; łączy eleganckie marynarki z jeansem i tenisówkami. Miksuje pozornie nie pasujące do siebie elementy stroju, które razem dają wrażenie doskonale dobranej całości.

3. SylwiaArtystyczna dusza. Ma potężny głos i niemałe sukcesy wokalne na swoim koncie. W second handach szuka perełek a w sieciówkach rzeczy wygodnych. Wybiera tylko to, co urzeka są od pierwszego wejrzenia.

4. PaulaAbsolwentka kieleckiego plastyka i wydziału dziennikarstwa udowadnia, że nawet w luźnej, wygodnej stylizacji można wyglądać kobieco. Motywy zwierzęce łączy z trampkami i jeansem.

5. MagdaFanka mocnej muzyki. Rockowych klimatów nie traktuje zbyt dosłownie; łączy typowe dla tego stylu elementy z mocnymi kolorami.

6. SylwiaNosi to, w czym jak sama mówi, dobrze się czuje. Każdy element jej ubioru jest jakby z innej bajki, ale razem robią piorunujące wrażenie. Bluza chłopaka to strzał w dziesiątkę! Sylwia przyciąga uwagę swoim przemyślanym eklektyzmem.

7. KasiaStawia na oryginalność. Ceni prostotę, ale szuka też ubrań wyróżniających ją z tłumu. Kocha sport, ale nie stara się za wszelką cenę wkomponowywać w stój strój elementów sportowych.

8. Michał i Bartek

Michał i Bartek

Ich styl oscyluje wokół kraciastych koszul i indiańskich wpływów. Obydwaj tańczą breakdance, a elementy charakterystyczne dla tej subkultury wplatają w swój wygląd.

Justyna / redheroine.blogspot.com


Data publikacji: 02-06-2012 o godz. 22:40:31, Temat: Moda

Artyku� pochodzi z serwisu Wici.Info Array
Link do artyku�u: Array/News,street_fashion_kielce,13344,html