Baila Baila Kielce 2013

Już tylko chwile dzielą nas od rozpoczęcia I edycji Festiwalu Baila Baila Kielce 2013!
W sobotę o godzinie 10:00 zaczynamy trwające dwa dni wielogodzinne warsztaty z najlepszymi instruktorami z całej Polski i Europy.Zespół Baila Baila będzie dostępny w BEST WESTERN Grand Hotel już od 7:30 rano - od tej bowiem godziny startujemy z rejestracją już zgłoszonych, zapisanych uczestników i wydawaniem festiwalowych opasek.

Cieszymy się, że tak liczna rzesza osób przybędzie na nasz event. Witamy wielbicieli kubańskiego klimatu, fanów mambo, bachatowych zapaleńców - wszystkich tych, którzy kochają taniec i dobrą zabawę.

Do Kielczan dołączą w tym roku na Festiwalu mieszkańcy Krakowa, Katowic, Gliwic, Zakopanego, Warszawy, Wrocławia, Częstochowy, Rzeszowa, Lublina, Łodzi, Poznania, Białegostoku, Pińczowa, Koniecpola, Skarżyska-Kamiennej, Jędrzejowa, Boguchwały, Tomaszowa Mazowieckiego i wielu innych miasteczek i miejscowości.
Pamiętajcie aby zabrać ze sobą obuwie sportowe lub taneczne na zmianę. Informujemy, iż na festiwalu będzie możliwość zakupienia profesjonalnego obuwia i stroju treningowego .

W sobotę wieczorem o godzinie 20:00 zapraszamy wszystkich uczestników na wypełnioną po brzegi tańcem i różnymi atrakcjami Galę pokazową, którą uwieńczy trwająca do późnych godzin nocnych wspólna zabawa. Obok tancerzy i mistrzów wystąpią kabaret Czwarta Fala, Laurencja Nowacka oraz Piotr Restecki. Więcej szczegółów na www.bailabaila.pl.

go4dance


Data publikacji: 12-09-2013 o godz. 19:43:23, Temat: Taniec

Artykuł pochodzi z serwisu Wici.Info http://www.wici.info
Link do artykułu: http://www.wici.info/News,baila_baila_kielce_2013,13671,html