Otwarte warsztaty produkcji muzycznej

Ciągły rozwój możliwości komputerów i powszechna ich dostępność sprawia, że każdy domowy komputer możemy zamienić w studio nagraniowe i cieszyć się możliwością tworzenia. Jedyne, co nas ogranicza to nasza wyobraźnia i wiedza niezbędna do tego, aby w pełni wyrazić swoje muzyczne pomysły. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi Fundacja Kultury Wici organizując bezpłatne warsztaty produkcji muzycznej.W czasie warsztatów podejmiemy próbę wspólnego stworzenia utworu muzycznego. Po drodze dowiesz się jak tworzyć własne sample (próbki muzyczne), jak nagrywać instrumenty akustyczne i elektroniczne i wreszcie jak edytować i miksować własne nagrania.
Ważnym zagadnieniem będzie nagrywanie instrumentów perkusyjnych w domowych warunkach i kreatywne ich przetwarzanie tak, aby osiągnąć unikalne i mocne brzmienie. Otwórzcie się na muzykę i eksperyment. Zapraszamy

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Uwaga: liczba miejsc ograniczona!
Zgłoszenia należy przesyłać na adres: warsztaty@wici.info.
Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko, wiek, kontakt telefoniczny i opis dotychczasowych doświadczeń.

Data
1-2 października 2014. g. 17.00 – 20.00

Miejsce:
Lakiernia. Baza Zbożowa
Kielce ul. Zbożowa 4

Prowadzący:
Andrzej Rajski
Muzyk, perkusista, kompozytor i producent muzyczny.
Współpracował z wykonawcami: Kramer, WYP-3, V.E.T.O., Novika, Automatik, Andrzej Piaseczny, Janusz Radek, Robert Gawliński, Elements, The Car is On Fire, Futro, Fiolka, Marcin Rozynek, Ankh, De Mono, Negatyw. Współtwórca multimedialnego projektu OtwARTa Scena (http://otwartascena.pl/)

Warsztaty dofinansowane są przez Urząd Miasta Kielce
Data publikacji: 23-08-2014 o godz. 01:29:33, Temat: Muzyka

Artykuł pochodzi z serwisu Wici.Info http://www.wici.info
Link do artykułu: http://www.wici.info/News,otwarte_warsztaty_produkcji_muzycznej,13803,html