Sfotografuj ''Kieleckie Inaczej''

Wszystkich użytkowników aparatów fotograficznych, którzy zauważają wyjątkowość i fotogeniczność Kielc i regionu świętokrzyskiego, zapraszamy do udziału w  jubileuszowej 10. edycji konkursu fotograficznego "Kieleckie Inaczej".Konkurs ma otwartą formułę - startować może każdy dorosły fotografujący, który ma ochotę zmierzyć się z tematem. "Inaczej" w nazwie konkursu sugeruje, że oczekujemy zdjęć zaskakujących zarówno w doborze przedstawianego obrazu jak i sposobie jego pokazania. Temat to nieustająco Kielce i region, który poprzez fotografie utrwalamy dla potomnych, pokazując zmiany, którym podlegają zarówno przyroda, urbanistyka jak i sam człowiek.

Organizator przewiduje nagrody rzeczowe, ewentualne nagrody specjalne i nagrodę publiczności w internetowym głosowaniu na profilu FB https://www.facebook.com/KieleckieInaczej. Efektem konkursu będzie wystawa pokonkursowa w Galerii Lakiernia w Bazie Zbożowej w Kielcach, katalog wystawy oraz galeria na stronie konkursu.

Z racji jubileuszu zaprezentowana zostanie również przekrojowa wystawa prac nagrodzonych we wszystkich dotychczasowych edycjach konkursu.

Czekamy na Wasze prace do 15 września br.
A więc aparaty w dłoń i ruszamy w plener w poszukiwaniu ciekawego, nieznanego a może nowego obrazu Kielc i regionu.
Prace można dostarczyć osobiście do biura Fundacji Kultury WICI w Bazie Zbożowej w Kielcach przy ul. Zbożowej 4 albo przesłać listownie.
Regulamin i karta zgłoszenia na stronie konkurs.

foto: Paweł Herzog ''Kieleckie Inaczej 2008''


Data publikacji: 23-08-2014 o godz. 19:51:03, Temat: Fotografia

Artyku� pochodzi z serwisu Wici.Info Array
Link do artyku�u: Array/News,sfotografuj_kieleckie_inaczej,13804,html