Przedsiębiorczość ma wiele twarzy

,,Przedsiębiorczość ma wiele twarzy” to tegoroczne hasło Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, międzynarodowego wydarzenia, które już po raz trzeci w świętokrzyskim koordynuje Forum Młodych Lewiatan.ŚTP to największe na świecie wydarzenie promujące przedsiębiorczość jako postawę i podejmowanie biznesowych inicjatyw. 143 państwa przez jeden listopadowy tydzień łączy setki tysięcy wydarzeń i miliony uczestników.
W tym roku od 17 do 23 listopada organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, zorganizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, zakładania start-upów, negocjowania z pracodawcą czy budowania własnej marki. Jak informują organizatorzy w świętokrzyskim odbędzie się w tym czasie wiele różnorodnych wydarzeń wpisujących się w idee Tygodnia. Budując koalicję na rzecz przedsiębiorczości w regionie na chwilę obecną w przygotowania do wydarzenia włączyło się blisko 70 podmiotów, którym przedsiębiorczość i działanie na rzecz jej rozwoju są bliskie.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w wydarzeniach organizowanych w ramach świętokrzyskiej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zapraszamy do zapoznania się z powstającym harmonogramem wydarzenia dostępnym na www.fmlewiatan.pl  oraz na www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl oraz do dołączenia do wydarzenia na Facebook’u

RAZEM POKAZUJEMY, ŻE PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ MA WIELE TWARZY!

Forum Młodych Lewiatan Region Świętokrzyski


Data publikacji: 20-10-2014 o godz. 11:09:30, Temat: Cywilizacja

Artykuł pochodzi z serwisu Wici.Info http://www.wici.info
Link do artykułu: http://www.wici.info/News,przedsiebiorczosc_ma_wiele_twarzy,13824,html