Kosakovsky potrafi

"Ribs" to projekt muzyczny stworzony przez kieleckiego muzyka Kosakovsky'ego. Album jest świeżym podejściem do muzyki instrumentalnej w nowoczesnej aranżacji.Kosakovsky, to tak naprawdę Piotr Wąsowicz - student dziennikarstwa, który muzyką zajmuje się od dziecka. Pisał utwory m.in. dla amerykańskiego wokalisty Joshuy Roberta. Laureat konkursu MTV Start by Coca Cola. Jego muzyka zyskała uznanie w oczach producenta - Ricka Nowelsa. O współpracę z nim zabiegają m.in. współpracownicy Christiny Aguilery.

Album jest zwieńczeniem kilkumiesięcznej pracy z kompozytorami ze Stanów Zjednoczonych oraz Rosji. Kosakovsky jest autorem wszystkich tekstów na albumie, a także współkompozytorem. Sam też jest producentem całego albumu.

Wydawnictwo w całości będzie realizowane za pomocą platformy polakpotrafi.pl. Strona ta umożliwia niezależnym artystom uzyskać fundusze na wybrany cel artystyczny.

Materiał już powstał, a projekt utknął w miejscu z powodu braku funduszy na dokończenie tego co zostało zaczęte. Do zrobienia zostały sesje wokalne, miks, mastering w studiu. Do pełni szczęścia pozostało fizyczne wydanie płyty. Budżet na dokończenie płyty wynosi 2000 złotych.

Jeśli zdecydujesz się wesprzeć projekt, to zapraszamy na strone:

http://polakpotrafi.pl/projekt/debiut-Zeberek
Data publikacji: 19-01-2015 o godz. 12:42:06, Temat: Muzyka

Artykuł pochodzi z serwisu Wici.Info http://www.wici.info
Link do artykułu: http://www.wici.info/News,kosakovsky_potrafi,13837,html