Mistrzowie piłkarscy rocznik 2002 i młodsi

Blisko 30 meczów, ponad 100 zawodników, średnio ponad 2 bramki na mecz, wielkie emocje towarzyszące zawodnikom oraz kibicom, zaangażowanie, wola walki i chęć odniesienia zwycięstwa tym charakteryzował się 3 edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej DAP.

15 lutego 2015 r. w Masłowie została rozegrana 3 edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej Dziecięcej Akademii Piłkarskiej dla rocznika 2002 i młodszych. W zawodach wystartowało 10 drużyn, które podzielono na 2 grupy:
Grupa A: GKS Nowiny I, Broń Radom II, Orlęta Kielce I, Baszta Rytwiany, Polanie Pierzchnica;
Grupa B: DAP Kielce, FA Pińczów, Broń Radom I, Orlęta Kielce II, GKS Nowiny II.

Po meczach grupowych rozgrywano mecze o miejsca, tj. zwycięzcy grup grali o 1 miejsce, 2 miejsca w grupie o 3 miejsce w turnieju itd.

Jak to ma się w zwyczaju, prócz klasyfikacji końcowej zawodów wręczono nagrody dla najlepszego: strzelca, bramkarza oraz zawodnika turnieju.

Najlepszym strzelcem, z ilością 7 goli został zawodnik Broni Radom – Arkadiusz Pyrka. Najlepszym bramkarze według trenerów został również zawodnik Broni Radom – Piotr Domagała, natomiast najlepszym zawodnikiem został gracz Orląt Kielce – Adrian Grabowski.
Zawodnikom wręczono statuetki oraz nagrody ufundowane przez sponsorów turnieju.
Klasyfikacja końcowa 3 Halowego Turnieju Piłki Nożnej DAP przedstawiała się następująco: 10 miejsce – Polanie Pierzchnica, 9 – DAP Kielce, 8 – FA Pińczów, 7 – GKS Nowiny I, 6 – Baszta Rytwiany, 5 – Orlęta II Kielce, 4 – GKS Nowiny II, na najniższym stopniu podium stanęła drużyna Orląt I Kielce, na 2 miejscu drużyna Broni I Radom, a zwycięzcą Turnieju została drużyna Broni II Radom.

Damian Gawęcki DAP Kielce

Data publikacji: 16-02-2015 o godz. 18:17:22, Temat: Sport i Rekreacja

Artyku� pochodzi z serwisu Wici.Info Array
Link do artyku�u: Array/News,mistrzowie_piłkarscy_rocznik_2002_i_młodsi,13840,html