Zbiórka zdjęć i pamiątek z wizyty Jana Pawła II w Masłowie

W tym roku przypada 25 rocznica wizyty Papieża Jana Pawła II w Masłowie. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Masłowie ogłasza zbiórkę zdjęć i pamiątek związanych z tamtymi wydarzeniami.Celem zbiórki jest stworzenie prezentacji multimedialnej i wystawy fotograficznej upamiętniającej rocznicę wizyty Papieża Jana Pawła II w Masłowie. Wszyscy, którzy posiadają jakiekolwiek materiały (fotografie, wycinki prasowe, plakaty, ulotki, zapiski, wspomnienia, itd.) zapraszani są do kontaktu oraz do dalszego przekazywania informacji o zbiórce. Liczy się każdy dokument, każde wspomnienie.

Zdjęcia i pamiątki można przynosić do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Masłowie i do CE Szklany Dom w Ciekotach, gdzie zostaną zdigitalizowane lub przesyłać w wersji cyfrowej na e-mail szklanydom@maslow.pl. Prosimy o podpisanie zgody na wykorzystanie fotografii. DO POBRANIA

Zbiórka trwa do końca marca, otwarcie wystawy, na której zaprezentujemy otrzymane od Państwa pamiątki zamierzamy zorganizować 4 czerwca w Galerii Szklany Dom w Ciekotach.

Bardzo serdecznie Państwa prosimy o przeszukanie domowych archiwów i włączenie się w naszą akcję. Odtwórzmy wspólnie historię tego wyjątkowego wydarzenia na ziemi masłowskiej.

Centrum Edukacyjne "Szklany Dom" - Dworek Stefana Żeromskiego


Data publikacji: 12-02-2016 o godz. 20:14:13, Temat: Kultura

Artykuł pochodzi z serwisu Wici.Info http://www.wici.info
Link do artykułu: http://www.wici.info/News,zbiorka_zdjec_i_pamiatek_z_wizyty_jana_pawla_ii_w_maslowie,13907,html