Pobijmy wspólnie Rekord Guinnessa!

Lokalna Organizacja Turystyczna Partnerstwo Ziemi Świętego Krzyża oraz PTTK Oddział Świętokrzyski w Kielcach pragną zaprosić 11 czerwca wszystkie szkoły województwa świętokrzyskiego na I Rajd Czarownic zakończony próbą bicia spektakularnego - Rekordu Guinnessa w ilości osób przebranych w strój czarownicy.Czarownica Świętokrzyska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek turystycznych Gór Świętokrzyskich. Poprzez organizację rajdu i zlotu czarownic pragniemy podkreślić ważne elementy niematerialnego dziedzictwa regionu, mające swoje wyobrażenie w postaci lokalnych legend i opowieści.

Uczestnictwo w Rajdzie jak i zlocie jest zupełnie nieodpłatne. Dodatkowo każdej zgłoszonej grupie powyżej 40 osób będzie zapewniony transport na jedną – wybraną przez uczestników trasę Rajdu, a po zakończeniu zlotu wraz próbą pobicia Rekordu Guinnessa zostanie zapewniony powrót do domu.

Podczas spotkania w Parku Miniatur w Krajnie zostanie przygotowane mnóstwo konkursów z nagrodami, wiele atrakcji, a dla każdego uczestnika pamiątkowy medal.

Pobijmy wspólnie Rekord Guinnessa!

Regulamin i karta zgłoszenia na stronie organizatora.

PTTK Kielce


Data publikacji: 06-04-2016 o godz. 20:05:10, Temat: Świętokrzyskie

Artykuł pochodzi z serwisu Wici.Info http://www.wici.info
Link do artykułu: http://www.wici.info/News,pobijmy_wspolnie_rekord_guinnessa,13912,html