24. Plebiscyt Publiczności "O Dziką Różę"

Już 13 czerwca (w poniedziałek) startujemy z 24. Plebiscytem Publiczności "O Dziką Różę" - zapraszamy do wspólnej zabawy!



Od 13 do 18 czerwca (od poniedziałku do soboty) zapraszamy do oglądania bezpłatnie wszystkich premier sezonu artystycznego 2015/2016! Aby uzyskać wstęp na spektakl trzeba w kasie Teatru wymienić kupon na bilet. Bezpłatne kupony czekają do odebrania w redakcjach kieleckich mediów: Radia eM, Radia Fama, Radia Kielce, Radia Zet Gold, Radia Złote Przeboje oraz TVP 3 Kielce. Kupony są także drukowane w codziennych wydaniach Echa Dnia i Gazety Wyborczej Kielce.
Kasa Teatru jest czynna od godz. 10 każdego dnia przeglądu spektakli. Na dwie pierwsze osoby z kolejki każdego dnia czeka nagroda specjalna - podwójna wejściówka na KONCERT FINAŁOWY.
Zapraszamy do głosowania na najlepszych: aktorkę, aktora i spektakl! Wśród głosujących zostaną rozlosowane upominki od redakcji kieleckich oraz 10 bezpłatnych podwójnych biletów na wybrane spektakle w przyszłym sezonie!
Głosować można wypełniając kupon i wrzucając go do urny znajdującej się w kasie Teatru od godz. 10.00 do 18.00 oraz na foyer Teatru od godz. 18.00 do pół godziny po zakończeniu każdego spektaklu (do dnia 18 czerwca). Aby kupon był ważny musi zostać opatrzony imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu głosującego.
Oddawać głosy można także na FACEBOOKU Teatru.
KONCERT FINAŁOWY odbędzie się 19 czerwca o godz. 19 a w nim spektakl "Osiecka po męsku" w wykonaniu: Marcin Januszkiewicz - vocal, Jacek Kita - klawisze, Łukasz Czekała - skrzypce.
Program imprezy i więcej informacji na stronie Teatru.

Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach


Data publikacji: 10-06-2016 o godz. 18:12:47, Temat: Teatr

Artykuł pochodzi z serwisu Wici.Info http://www.wici.info
Link do artykułu: http://www.wici.info/News,24_plebiscyt_publicznosci_o_dzika_roze,13922,html