Premiera studencka ''Zachodniego wybrzeża''

W najbliższy wtorek wyjątkowa okazja do spotkania z twórcami najnowszego spektaklu „Zachodnie wybrzeże” Bernarda-Marie Koltèsa w reżyserii Kuby Kowalskiego! Do zdobycia bezpłatne zaproszenia na kolejne spektakle naszego Teatru.



Zapraszamy do odwiedzenia Teatru we wtorek 13 grudnia. O godz. 19.00 gramy nowy spektakl -„Zachodnie wybrzeże”. To już druga w Kielcach, po kultowej „Samotności pól bawełnianych”, realizacja tekstu słynnego francuskiego dramaturga. Spektakl opowiada o wrogości wobec Innego i samotności we współczesnym świecie:

Do opuszczonego hangaru na obrzeżach miasta przyjeżdża milioner Koch i jego asystentka Monika. Mężczyzna chce umrzeć. Mieszkańcy hangaru, imigranci (uchodźcy?) z różnych stron świata, bez dokumentów i bez pieniędzy chcą za wszelką cenę dostać się na drugą stronę rzeki, do miasta...

Po spektaklu twórcy i aktorzy zostaną, by wspólnie z Państwem dyskutować o przedstawieniu i nie tylko! 5 najaktywniejszym uczestnikom dyskusji rozdamy bezpłatne zaproszenia na kolejne spektakle naszego Teatru!



Teatr im. S. Żeromskiego/fot. Paweł Małecki


Data publikacji: 08-12-2016 o godz. 10:11:06, Temat: Teatr

Artykuł pochodzi z serwisu Wici.Info http://www.wici.info
Link do artykułu: http://www.wici.info/News,premiera_studencka_zachodniego_wybrzeza,13944,html