Nagraj cover Zauchy

Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach ogłasza Konkurs na najlepszy cover dedykowany Andrzejowi Zausze. Czekamy na zgłoszenia w formie profesjonalnych lub amatorskich nagrań coverów we własnej aranżacji.Utwory wyróżnione przez jury w składzie Adam Biernacki, Szymon Bogacz oraz Zuzanna Bućko zostaną wykorzystane w spektaklu ZAUCHA. WELCOME TO THE .PRL, a ich twórcy zostaną wymienieni w programie spektaklu, a także otrzymają zaproszenia na premierę przedstawienia.

Na zgłoszenia czekamy do 6 marca 2017 r. Utwory (audio lub video prosimy przesyłać na adres: justyna.zukowska@teatrzeromskiego.pl).
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 13 marca 2017 roku na stronie internetowej Teatru www.teatrzeromskiego.pl oraz na stronie organizatora na portalu Facebook.

Celem konkursu jest wyłonienie zwycięskiego nagrania lub nagrań, które staną się integralną częścią spektaklu „Zaucha. Welcome to the .prl”. Konkurs ma charakter otwarty i każdy może wziąć w nim udział. W konkursie mogą brać udział jedynie te nagrania, które nie brały udziału w innych konkursach. Udział w konkursie jest bezpłatny a każdy z uczestników może zgłosić nieograniczoną ilość nagrań.

Przesłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursu dostępnego na stronie internetowej Teatru.

foto: youtube


Data publikacji: 22-02-2017 o godz. 20:20:22, Temat: Muzyka

Artykuł pochodzi z serwisu Wici.Info http://www.wici.info
Link do artykułu: http://www.wici.info/News,nagraj_cover_zauchy,13951,html