Z miłości do Kobiet

„ Z miłości do Kobiet – Kielecki Jarmark z okazji Dnia Kobiet ” i " Kielecki zlot Food Trucków" po raz pierwszy przybędzie do Kielc na ul. Sienkiewicza i Plac Artystów. Zapraszamy wszystkich na niezapomniane chwile ze Smakami Regionów.W dniach 8-12.03.2017 na ul. Sienkiewicza będzie można znaleźć wspaniałe kramy z rękodziełem, jak również tradycyjne produkty regionalne czy też typowe stoiska z gadżetami dedykowanymi dla Pań. Będzie można odkryć niespotykane produkty i pobudzić kubki smakowe na Kieleckim Zlocie Food Truckowym i wziąć udział w zabawach i atrakcjach, jakie zostały przygotowane w Kielcach.

Jarmark "Z miłości do kobiet - Dzień Kobiet w Kielcach" oraz "Kielecki Zlot Food Truckowy" odbywać się będzie od środy 8 marca w godz. 11-19 i zakończy się w niedziele 12 marca.

Podczas całego jarmarku na ul. Sienkiewicza około 60 wystawców prezentować będzie regionalne i tradycyjne produkty kulinarne m.in. miody, sery, wędliny, chleby, napitki regionalne jak również niepowtarzalne kramy z rękodziełem i produktami rzemieślniczymi.Dodatkowo będzie można znaleźć stoiska z cudownymi i nietypowymi drobiazgami dla wspaniałych kobiet.

Natomiast na zlocie przywitają Was wyselekcjonowane Food Trucki, gdzie każdy będzie mógł skosztować niecodzienne produkty, których na pewno nie znajdzie w żadnym sklepie ani nie przyrządzi samemu w domu.
Ponad 20 Food Trucków otuli Wasze podniebienia cudownymi i niezapomnianymi smakami. Wśród Kieleckiego zlotu będzie można spotkać np. Churrosy, Owoce w czekoladzie, gigantyczne zapiekanki, oryginalną Frytkę Belgijską, 100% burgera i wiele innych.

W pierwszy dzień oprócz wspaniałych wystawców i Foodtruckowców przygotowane zostały min.
- bepłatne porady kosmetyczne przeprowadzane przez znane firmy,
- bezpłatne kino 7d,
- rozdanie ponad tysiąca sztuk kolorowych tulipanów naszym pięknym Paniom.

Niezapomnianych chwil dostarczy Nam występ gwiazdy wieczoru czyli "NORBI" - twórca takiego hitu jak np. "Kobiety są gorące" , a przed nim seksowne dziewczyny z zespołu „Sensual”, które rozgrzeją Nas przed głównym występem.

W piątek firma AVON, jak co roku, przeprowadzi program społeczny, który znany jest na całym świecie czyli "Różowa Wstążka" oraz poprowadzi porady kosmetyczne.
Zadba o dłonie Pań jak również ich usta oraz przeprowadzi zabiegi pielęgnacyjne na twarz i wiele innych.

Dla osób, które zgłodnieją zapraszamy na LIVE COOKING, gdzie profesjonalny a zarazem wspaniały kucharz przez cały weekend od piątku do niedzieli zaskakiwać będzie cudownymi i smakowitymi daniami, które bezpłatnie będzie można skosztować .
Prócz tego przeprowadzane będą bezpłatnie wszelkiego rodzaju porady kosmetyczne czy też zabiegi pielęgnacyjne.

W sobotę i niedzielę Panie będą mogły udać się do stylistki fryzur aby zaczerpnąć bezpłatnych porad, a doświadczona dietetyczka poradzi jak dbać o linie oraz na co możemy sobie pozwolić.

Dodatkowym atutem dla Pań będą bezpłatne badania w mammobusie odbywające się w dniach 11-12.03. w godzinach 12:00-18:00.

Tak więc drogie Panie szykujcie się na tydzień niezapomnianych wrażeń z firmą Smaki Regionów.

Więcej informacji pod linkiem https://web.facebook.com/events/183018845511453/

Smaki Regionów


Data publikacji: 06-03-2017 o godz. 13:42:07, Temat: Kielce

Artykuł pochodzi z serwisu Wici.Info http://www.wici.info
Link do artykułu: http://www.wici.info/News,z_milosci_do_kobiet,13952,html