Na dziś 10 grudnia przewidziano uroczyste otwarcie nowego "Galeon" Klubu. Wprawdzie lokalizacja nie uległa zmianie ale po wymianie załogi - nowy kapitan postanowił rzucić kotwicę w okolicach gorących Karaibów. Wraz z wpłynięciem na wody Wielkich i Małych Antyli na pokładzie pojawiło się mnóstwo doskonałych, najbardziej kolorowych na świecie drinków, mocktaili i deserów. ">

Karaibski Galeon

Na dziś 10 grudnia przewidziano uroczyste otwarcie nowego "Galeon" Klubu. Wprawdzie lokalizacja nie uległa zmianie ale po wymianie załogi - nowy kapitan postanowił rzucić kotwicę w okolicach gorących Karaibów. Wraz z wpłynięciem na wody Wielkich i Małych Antyli na pokładzie pojawiło się mnóstwo doskonałych, najbardziej kolorowych na świecie drinków, mocktaili i deserów.Muzycznie królował będzie smooth jazz, blues, jak również gorące rytmy reagge. Wstęp do lokalu będzie wolny jednak tylko dla osób, które ukończyły 21 lat.

Zwolennicy gry w darta będą rozczarowani bowiem z pokładu zniknęły maszyny. Galeon otwarty będzie codziennie od godziny 13.00, w soboty i niedziele od 14.00 - oczywiście do ostatniego klienta. Wracając do menu znajdziemy w nim drinki nie tylko z Karaibów ale również z Ameryki południowej i Meksyku.
Specjalnością klubu jest long drink "Batida de Coco" doskonały brazylijski mix oparty na rumie, lodach waniliowych i prawdziwym soku owocowym, niezmiernie popularny w Ameryce Południowej, niezastąpiony zarówno w upalne jak i chłodniejsze dni. Skład: Silver Rum, Malibu, sok cytrynowy, lody waniliowe, sok ananasowy.


- “Blue Waikiki” - klasyczny long drink z samego centrum rozpalonych słońcem karaibskich plaż, jest delikatna mieszanina Malibu, Blue curacao, świeżej śmietanki i srebrnego rumu.


- Diabolo - doskonały long drink typu bishop przygotowany na bazie Tequili, doskonale skomponowany z wyczuwalna nuta czerwonego wina Merlot. Skald: Tequlia, brandy, wino czerwone, sol, pieprz, tabasco.- Calypso - gorący drink na bazie likiery kawowego, ciemnego rumu i świeżej gorącej kawy, doskonały na chłodne zimowe wieczory.


Około 30 równie smacznych i wytwornie podanych przez nową załogę „Galeonu” drinków i mocktaili to propozycja, której ciężko będzie się oprzeć szczególnie w długie zimowe wieczory. Relaks przy karaibskich rytmach przynosi na myśl piaszczyste południowe plaże pełne przepięknych, szczerzących do nas ząbki czekoladek a pobliski barek oferuje najbardziej kolorowe drinki na świata.
Data publikacji: 09-12-2004 o godz. 22:00:00, Temat: Lokale

Artykuł pochodzi z serwisu Wici.Info http://www.wici.info
Link do artykułu: http://www.wici.info/News,karaibski_galeon,3354,html