FAMA Party! ;)

To co wydarzyło się w klubie Hormon we wtorek, dnia 19 kwietnia 2005 zaskoczyło chyba wszystkich! ;) Początkowo zapowiadająca się słabo imprezka została przekształcona w szalone wydarzenie. Mimo niewielkiej frekwencji ludzie bawili się świetnie, zaskakiwani co chwila czymś nowym. Zacznijmy jednak od samego początku...Fama Party rozpoczęła regionalną edycję najstarszego w Polsce wydarzenia studenckiego jakim jest Festiwal Artystyczny Młodzieży Akademickiej. Został on stworzony by umożliwić młodym ludziom zaistnieć na dużej scenie. To właśnie tutaj wypłynął choćby Kabaret Skeczów Męczących i to właśnie oni zostali poproszeni o poprowadzenie Fama Party.Niestety z takich czy innych względów frekwencja nie dopisała jakbyśmy mogli sobie tego życzyć. Dlatego razem z KSMem wpadliśmy na szalony pomysł przeniesienia imprezki z głównej sali klubu Hormon do pomieszczeń Vip-owskich ;) I możecie mi wierzyć lub nie ale dawno się tak nie ubawiłem ;)))


Fama od samego początku była szalona i spontaniczna, tak jak sami studenci którzy ją tworzą! Oj działo się, oj działo ;) Darmowe pifka, krótki ale wyjątkowy występ chłopaków z KSMu, dobra muza, doborowe towarzystwo - czego chcieć więcej. Jak określił to jeden z uczestników była to po prostu świetna "domowa" impreza!


A co w najbliższym czasie na Famie? Oczywiście koncert O.S.T.R., niezaprzeczalnej gwiazdy sceny hiphopopwej (słuchajcie kieleckich rozgłośni radiowych bo będą darmowe wejściówki :) Do zobaczenia więc na Famie! Yo! ;P

Pazurek
Data publikacji: 21-04-2005 o godz. 22:02:03, Temat: Kabaret

Artykuł pochodzi z serwisu Wici.Info http://www.wici.info
Link do artykułu: http://www.wici.info/News,fama_party_,4533,html