Skorpiony charakteryzuje silna wola, pobudliwość emocjonalna. "Słońce" zaś daje im energię, niezależność i odwagę. Gorsze cechy charakteru to opryskliwość w sposobie bycia, szorstkość i wysokie mniemanie o sobie a także chłód i obojętność wobec niedoli drugiego człowieka. Są też popędliwi i bardzo namiętni. Dążą do nauki i wiedzy. ">

Horoskop Skorpion 23.10 - 22.11

Skorpiony charakteryzuje silna wola, pobudliwość emocjonalna. "Słońce" zaś daje im energię, niezależność i odwagę. Gorsze cechy charakteru to opryskliwość w sposobie bycia, szorstkość i wysokie mniemanie o sobie a także chłód i obojętność wobec niedoli drugiego człowieka. Są też popędliwi i bardzo namiętni. Dążą do nauki i wiedzy.Ze znaku skorpiona powinni wychodzić wojskowi, lekarze - szczególnie chirurdzy i okuliści. Skorpiony bywają niekiedy surowi ale sprawiedliwi. Posiadają dar obserwacji, szybko rozszyfrowują daną osobę. Są skryci i nieufni wobec innych. Posiadają dwie natury; wyższego i niższego rodzaju. Jako przyjaciele potrafią być wierni zaś dla wrogów niebezpieczni.

SKORPIONY z pierwszej dekady (24.10 - 2.11) posiadają dużą ambicję i energię. Dla przyjaciół są oddani i ofiarni oraz wrażliwi. A że są agresywni i odważni powinni wybierać kierownicze stanowiska. Ponieważ szybko się zrażają dlatego muszą zaufać drugiej osobie. Dobre dni na miłość to 20.10- 24.10, zaś na finanse i sprawy urzędowe to 2.10 - 29.10. Uważajcie na kłopoty w pracy oraz na zdrowie - szczególnie na sprawy astmatyczne.

SKORPIONY z drugiej dekady (3.11 -12.11) są gościnni, serdeczni i bardzo ufni ludziom. Niestety nie posiadają silnej woli. Osiągają powodzenie i sukces ale muszą dużo pracować. W dniach 28.10 - 3.11 powodzenie w miłości a sprawy finansowe i urzędowe załatwiajcie od 3.11 do 5.11. Mogą wam szwankować nerwy i serce ale przede wszystkim uważaj skorpionie na złodziei.

SKORPION z trzeciej dekady (13.11 - 22.11) kochają dom i życie rodzinne. Są wytrwali i zdecydowani ale niekiedy kapryśni. Mogą mieć zmienne koleje losu. Najbardziej interesuje ich polityka. Jeżeli jesteś samotnym skorpionem pomyśl o drugiej połowie. Dobre dni na miłość to 10,11,12 listopada a na sprawy urzędowe i finansowe znajdź czas 13,14 i 16 listopada. Jeśli nie byłeś na urlopie pomyśl o wypoczynku. Uważaj na nerwy oraz bądź czujny w czasie podróży.
Data publikacji: 23-10-2003 o godz. 00:04:06, Temat: Cywilizacja

Artykuł pochodzi z serwisu Wici.Info http://www.wici.info
Link do artykułu: http://www.wici.info/News,horoskop_skorpion_2310_2211,509,html