Reminescencje po Chillout-cie

Na wstępie napiszę że bardzo się cieszę iż powstał nowy lokal w CK i że nie jest to kolejna dyskoteka - zatem jestem wdzięczny ludziom, którzy maczali w tym palce.Miałem okazję zawitać do Chilloutu w sobotę no i mam kilka zastrzeżeń, być może wynikłych z moich wygórowanych oczekiwań co do tego miejsca.

1. Dlaczego brak piwa w rozmiarze dużym? Nie wiem na czym polega ten eksperyment... ? - ok cenę dyktuje właściciel i jestem skłonny zapłacić za to duże piwo relatywnie więcej (8-9pln?) po co zmuszać ludzi do biegania do baru co 20 minut? Jeśli akurat na drina ochoty brak?

2. Jak na "przytulny" lokal jakim powinno być miejsce o nazwie Chillout to stanowczo za mało wygodnych miejsc do siedzenia kurczę liczyłem na miękkie kanapy w które można by się zapaść, a dostałem kolejną porcję niewygodnej metaloplastyki co to za dziwny trend??? Ja rozumiem w ś.p. Hipnozie czy Mefisto ale chillout raczej nie kojarzy się ze stalowymi pałąkami. A te pufy bez oparcia to już naprawdę porażka designera, chyba że nie bardzo kuma co znaczy chillout.

3. Po co dancefloor? Może się czepiam ale z zapowiedzi zrozumiałem że ma to być prawdziwy CHILLOUT a do chilloutu nie przychodzi się potańczyć tylko... odpocząć zrelaksować się.

4. Mam nadzieję że profil muzyczny lokalu został zmieniony wyjątkowo w sobotę... na house

5. Szumne zapowiedzi o selekcji okazały się przesadzone jedynym kryterium było chyba skończone 21 lat bo naprawdę wewnątrz można było spotkać pełen przekrój społeczeństwa od mokasynów po szerokie spodnie (bywałem w klubach z selekcją to trochę inaczej wygląda).

6. Bardzo fajny pomysł z projektorami w różnych miejscach tylko akurat w salce w której siedziałem na ekranie leciał "Scratch", bardziej bym widział jakieś miłe vizuale... (nie mówiąc o prawach autorskich heh...)

Reasumując nie chcę być odebrany jako maruda czy malkontent, jednak dużo sobie wyobrażałem idąc tam i trochę się zawiodłem.

Powyższe uwagi, są po to by wskazać niedociągnięcia a nie piętnować kogokolwiek, mam nadzieję że klub będzie ewoluował i wkrótce zasłuży w pełni na swoją nazwę. Czego sobie i Wam życzę.
Data publikacji: 07-09-2005 o godz. 08:00:00, Temat: Lokale

Artykuł pochodzi z serwisu Wici.Info http://www.wici.info
Link do artykułu: http://www.wici.info/News,reminescencje_po_chilloutcie,5609,html