Drugi, czyli trzeci

Już po raz trzeci sięgniecie po nasz papierowy informator Wici Info - mamy nadzieję, że z numeru na numer lubicie pismo coraz bardziej.Listopad upływa w Kielcach pod znakiem kina. Dajemy się porwać Nurtowi, przybliżamy cienie i blaski kieleckich kin. Nie zapominamy o teatrze: zwróćcie uwagę na przegląd teatrów alternatywnych organizowany przez "Ecce Homo". Rozmawialiśmy także z Jubilatem Markiem Wawro, który zdradził nam m.in. swoje największe marzenie. Być może dzięki Bazie Kultury ono już niedługo się spełni. Wici trzymają kciuki! Liczymy na to, że po lekturze obu tekstów i Wy nam w tym pomożecie.

Listopad to smutny jesienny miesiąc, pełen wspomnień o tych, którzy już odeszli. Przypominamy historię kieleckich cmentarzy: tą prawdziwą, wiekową, bez chryzantem, wiązanek i zniczy...

Późna jesień nie sprzyja wypadom do miasta. Często z powodu mgły, dżdżu i zimna wybieramy domowe pielesze. W kalendarium jak zwykle przedstawiamy pełen rozkład jazdy na listopad. Może warto przemóc niechęć i wybrać się na choć jedną z przedstawianych przez nas imprez. Jeśli jednak nie uda się nam Was namówić, liczymy na to, że to właśnie po Wici Info sięgniecie w jeden ze smutnych, ciemnych wieczorów, pogryzając ziemniaczki zrobione na któryś z przedstawionych w numerze sposobów.

A jak braknie informatora, zawsze jest aktualna strona www.wici.info. Tam na Was codziennie czekamy. W październiku 2005 odwiedziło nas 47 340 internautów.


Ściągnij Wici.Info nr 2 w formacie *.pdf
Data publikacji: 29-10-2005 o godz. 17:07:43, Temat: Wici

Artykuł pochodzi z serwisu Wici.Info http://www.wici.info
Link do artykułu: http://www.wici.info/News,drugi_czyli_trzeci,5961,html