Zaprojektuj swoją pocztówkę

Masz pomysł na pocztówkę? Marzysz o tym, aby właśnie kartka z Twoim projektem służyła wielbicielom książek za zakładkę? A może masz talent plastyczny, ale jakoś nikt Cię do tej pory nie docenił?Wydawnictwo Fabryka Wici ogłasza nieustający konkurs na projekty pocztówek. Najlepsze prace zostaną wydane i eksponowane na stojakach Wici w najbardziej uczęszczanych miejscach Kielc (centrach kultury, pubach, kawiarniach, hotelach).

W konkursie plastycznym może wziąć udział każdy, kto uważa, że potrafi opracować projekt pocztówki. Mile widziani kreatywni, otwarci i odważni twórcy. Przygotujcie zdjęcia, montaże, fotomontaże, wyklejanki, wydzieranki, rysunki, malunki i przyślijcie je do nas. Warunek jest jeden: technika pracy musi dać się przełożyć na pocztówkę o wymiarach 100X150 mm. Jeśli chcecie przysłać nam prace w formie cyfrowej, interesuje nas rozdzielczość 300 dpi.

Tematyka prac jest właściwie dowolna, choć przygotowaliśmy dla Was kilka sugestii:
1.Pocztówka z Kielc - to dla tych, którzy wstydzą się paskudnych zdjęć miasta podpisanych jeszcze bardziej paskudną czcionką "Kielce".
2. Wici (Twoje skojarzenia...) - tu aż boimy się zasugerować.
3. Kartka Świąteczna - to dla tych, którym Święta Wielkanocne niekoniecznie kojarzą się z zajączkiem, kurczaczkiem, pisanką i baziami, a Święta Bożego Narodzenia to nie tylko choinka, bombki, prezenty i Mikołaj.
4. Temat dowolny - po prostu świetny pomysł na pocztówkę.

Prace i wszelkie pytania dotyczące konkursu prosimy nadsyłać mailem na adres: konkurs@wici.info lub pocztą na adres: Fabryka Wici, Baza Zbożowa, 25-416 Kielce, ul. Zbożowa 4 z dopiskiem "Konkurs Wici"

Życzymy wspaniałych projektów - Zespół Wici
Data publikacji: 21-03-2006 o godz. 18:02:43, Temat: Wici

Artykuł pochodzi z serwisu Wici.Info http://www.wici.info
Link do artykułu: http://www.wici.info/News,zaprojektuj_swoja_pocztowke,7000,html