Stało się. Przykro mi, że muszę przekazać Wam tą wiadomość ale wraz z Nowym Rokiem - po niemalże 5 latach - zakończył swoją działalność jedyny naprawdę Undergroundowy lokal w tym mieście. Czy to znaczy że w Kielcach nie ma miejsca na coś "odmiennego" i "niekomercyjnego"? Jaka jest świadomość i poziom kultury muzycznej w 200 tysięcznym mieście wojewódzkim? Na te pytania będziecie musieli odpowiedzieć sobie sami. Niezaprzeczalnie - zamknięcie WAGONU to wielka strata - zamknąl się najlepszy pub a raczej klub muzyczny w Kielcach.">

W.A.G.O.N Flap Club zamknięty

W.A.G.O.N Podczas koncertu Trudów i ŚmielejStało się. Przykro mi, że muszę przekazać Wam tą wiadomość ale wraz z Nowym Rokiem - po niemalże 5 latach - zakończył swoją działalność jedyny naprawdę Undergroundowy lokal w tym mieście. Czy to znaczy że w Kielcach nie ma miejsca na coś "odmiennego" i "niekomercyjnego"? Jaka jest świadomość i poziom kultury muzycznej w 200 tysięcznym mieście wojewódzkim? Na te pytania będziecie musieli odpowiedzieć sobie sami. Niezaprzeczalnie - zamknięcie WAGONU to wielka strata - zamknąl się najlepszy pub a raczej klub muzyczny w Kielcach.


Najbardziej znany z nietypowych akcji muzycznych, teatralanych czy happenigowych. Kochany i nienawidzony za niepowtarzalny klimat, surowość i niezmienne zasady. Podziwiany za repertuar muzyczny i wytyczanie nowych kierunków - na przekór panującym modom i trendom.

To duża strata że z mapy Kielc zniknęło miejsce tak bardzo cenione przez sympatyków, fanatyków i zwolenników naprawdę dobrej niekomercyjnej muzyki.

Dowództwo WAGON-u za barem To co odznaczało W.A.G.O.N od innych lokali to pewna podprzestrzenność, wyrwanie z otaczającej rzeczywistości sennego miasteczka, szarzyzny bloków. Gdy już zdecydowałeś się na miejscówkę w tym "nietypowym" miejscu - ciężko było z niej zrezygnować.

Wielkie podziękowania dla Lilki i Michała za to kultowo-offowe i niepowtarzalne miejsce jakim był Flap Klub W.A.G.O.N

Jeśli ktoś chciałby im podziękować zapraszam do wpisywania komentarzy.
Data publikacji: 08-01-2004 o godz. 01:12:12, Temat: Lokale

Artykuł pochodzi z serwisu Wici.Info http://www.wici.info
Link do artykułu: http://www.wici.info/News,wagon_flap_club_zamkniety,866,html