Poetycka poczta Wici.Info

Piszesz do szuflady? Marzysz o tym, aby ktoś Cię wreszcie wydrukował? Chciałbyś podzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami, zamkniętymi w magiczną formułę wierszy? Ten konkurs jest dla Ciebie.Wydawnictwo Fabryka Wici ogłasza nieustający konkurs poetycki. Najlepsze prace zostaną wydrukowane w informatorze "Wici.Info", pojawią się na stronie www.wici.info w specjalnie utworzonym kąciku poetyckim, a także "ruszą w miasto". Fabryka Wici planuje bowiem wydanie specjalnej serii pocztówek o nazwie "Poetycka poczta Wici.Info". Wasze wiersze w formie poetyckiej pocztówki mogą trafić na stojaki Wici, znajdujące się w najbardziej uczęszczanych miejscach Kielc (centrach kultury, pubach, kawiarniach, hotelach).

W konkursie poetyckim może wziąć udział każdy, kto uważa, że potrafi pisać. Mile widziani kreatywni, otwarci i odważni twórcy. Przygotujcie swoje wiersze i przyślijcie je do nas. Uwaga! Jeśli chcecie trafić na pocztówkę, nie przysyłajcie do nas długich tekstów!!! Tematyka prac - dowolna.

Prace i wszelkie pytania dotyczące konkursu prosimy nadsyłać mailem na adres: konkurs@wici.info lub pocztą na adres: Fabryka Wici, Baza Zbożowa, 25-416 Kielce, ul. Zbożowa 4 z dopiskiem "Poetycka poczta Wici.Info"
Data publikacji: 11-02-2007 o godz. 11:00:00, Temat: Wici

Artykuł pochodzi z serwisu Wici.Info http://www.wici.info
Link do artykułu: http://www.wici.info/News,poetycka_poczta_wiciinfo,8960,html