''Życie jest piękne'' - konkurs fotograficzny

Do udziału w konkursie fotograficznym "Życie jest piękne" zapraszają prezydent Kielc Wojciech Lubawski oraz Okręg Świętokrzyski ZPAF w Kielcach.Celem konkursu jest powstanie zbioru prac fotograficznych, który da początek całorocznej Galerii Fotografii na wolnym powietrzu w dużych formatach. Galerię będzie promować również kolekcjonerski kalendarz, wykonany z nagrodzonych prac fotograficznych. W planach jest także zorganizowanie wystawy 24 prac nominowanych oraz nagrodzonych, która będzie prezentowana w galeriach na terenie kraju.

Patronat Honorowy nad przedsięwzięciem objął Zarząd Główny Związku Polskich Artystów Fotografików.

Prace (nowe, wcześniej nie publikowane) przyjmować będzie do 30 września br. sekretariat Wydziału Kultury, Turystyki i Promocji Miasta (ul. Szymanowskiego 6, pok. 109). Ich tematyka musi być związana z tytułem konkursu. Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie do 5 pojedynczych prac (wyłącznie w formie zapisu cyfrowego na płytach CD lub DVD).

Regulamin zakłada przyznanie 12. równorzędnych nagród dla laureatów II etapu konkursu - po 5000 zł oraz 12. równorzędnych nagród dla prac fotograficznych na poziomie nominowania - po 2000 zł.

Zobacz Regulamin Konkursu
Data publikacji: 17-08-2007 o godz. 15:00:00, Temat: Fotografia

Artykuł pochodzi z serwisu Wici.Info http://www.wici.info
Link do artykułu: http://www.wici.info/News,zycie_jest_piekne_konkurs_fotograficzny,9856,html