Hemp Gru - Klucz

Na ta płytę środowisko hip hopowe w Polsce musiało czekać trochę czasu (kilka razy przekładano premierę), wreszcie płytka jest na sklepowych polkach. Hemp Gru to produkcja dwóch z pionierów polskiego hip hopu ulicznego, czyli Wilka i Bilona. Wilku zaczynał swoja karierę w składzie FJS, a potem nawijał z Molesta, natomiast Bilon pokazał się razem z Wilkiem na składance Raport z Osiedla, oraz na drugim albumie Molesty "Ewenement".Wspolpracowali rowniez wspolnie z takimi ekipami jak: WWO, Zipera, Waco, DJ Decks ze Slums Attack czy Pono!

Podklady na plycie zrobili DJ Mario z Trzyha/Warszafski Deszcz, DJ Dobry Chłopak (znany także jako DJ Brzydal) i Dj 600 V. Patrzac na tracliste plyty mozna dojrzec tam wielu znakomitych i znanych raperow takich jak: Sokol, Pono, Koras, Wlodi i ragujacego Pablopavo ktory swietnie nawinol w kawalku "Zjedz Skreta". Wilku z Bilonem zaprosili rowniez na nagranie tej produkci undergrandowych wykonawcow (Kaczy, Żary, Plankton, Suja, Hudy itp ).

Hemp Gru w jednym kawalku dissuja Borixona, jednak nie bardzo mu to wychodzi...:) Wykonawcy nie zapomnieli oczywiscie o skitach, ktore zrobili wprost swietnie, sa opowiednie do klimatu plyty, wprowadzaja nas w nastepuujace piosenki o nich. Nie ma co duzo gadac o tej plycie, jest ona poprostu znakomita. Warto bylo czekac tyle czasu na ta produkcje. Polecam jej przesluchanie. Pozdrawam

Traclista :
01. Intro
02. Nienawiść (+ Kaczy)
03. To Jest To
04. Nie Zapomne (+ Josef, Kubano)
05. Poza Kontrolą (+ Sokół)
06. Kolo (skit)
07. Ej Ty Kolo (+ Plankton)
08. Jestem
09. Czy To Prawda
10. Życie Warszawy (+ Pono, Koras, Felipe, Romeo, Ero)
11. Napad (skit)
12. Sami Swoi (+ Kaczy, Żary)
13. Cudowny Dzieciak (+ Hudy, Suja)
14. Na Krawędzi 2 (+ Żary, Asfalt)
15. Projekt Negatyw (+ Pablopavo)
16. Operacja (skit)
17. Zjedz Skręta (+ Żary)
18. Emokah (+ Żary, Włodi)
19. Jak To Było... (+ Plankton)
20. Kanar (skit)
21. Styl Warszawskich Ulic

Fanatyk from Wici :D


Data publikacji: 15-01-2005 o godz. 00:00:00, Temat: Muzyka

Artyku� pochodzi z serwisu Wici.Info Array
Link do artyku�u: Array/News,hemp_gru_klucz,3619,html