Wagi są miłe i sympatyczne, dążą do harmonii zewnętrznej i wewnętrznej. Pracowite i dobrze zorganizowane posiadają poczucie sprawiedliwości. Są zgodne i pokojowo nastawione do rzeczywistości, potrafią iść na kompromis, nie lubią przemocy i gwałtowności. Jeśli już muszą wojować to potrafią być silne, wyprowadzone z równowagi mogą być groźne. Jako znak powietrzny posiadają duży intelekt. Mogą być dobrymi doradcami i psychologami. Często podejmują się roli mediatora w godzeniu zwaśnionych ludzi. Kochają piękno, przyrodę i sztukę. Mają jednak próżne ego i uwielbiają siebie.">

Horoskop Waga 23.09 - 23.10

Wagi są miłe i sympatyczne, dążą do harmonii zewnętrznej i wewnętrznej. Pracowite i dobrze zorganizowane posiadają poczucie sprawiedliwości. Są zgodne i pokojowo nastawione do rzeczywistości, potrafią iść na kompromis, nie lubią przemocy i gwałtowności. Jeśli już muszą wojować to potrafią być silne, wyprowadzone z równowagi mogą być groźne. Jako znak powietrzny posiadają duży intelekt. Mogą być dobrymi doradcami i psychologami. Często podejmują się roli mediatora w godzeniu zwaśnionych ludzi. Kochają piękno, przyrodę i sztukę. Mają jednak próżne ego i uwielbiają siebie.Urodzeni w pierwszej dekadzie Wagi 23.09-2.10 są pod wpływem planety Wenus. Odznaczają się harmonijnym usposobieniem, posiadają duży smak artystyczny są uprzejmi i mili. Przywiązują dużą rolę do związku małżeńskiego i miłości. Jako romantyczki powinny szukać sobie odpowiedniego partnera. Dobre dni na miłość to 24-26 września oraz 20-23 października. Dobre dni do załatwiania spraw urzędowych i finansowych to 23-25 wrzesień. Uważaj na złodziei i zdrowie a szczególnie na sprawy kostne.

Urodzeni w drugiej dekadzie 3-10 październik są pod wpływem planety Uran. Sentymentalni i wierni, przywiązani do bliskich im osób. Dużą wagę przywiązują do życia towarzyskiego i przyjaźni. Dobre dni na miłość to 30 września oraz 2-3 październik. Dobre dni do załatwiania spraw urzędowych i finansowych to 3 i 6 październik. Uważaj w podróży 30 września i na zdrowie (sprawy kostne).

Urodzeni w trzeciej dekadzie Wagi 13-22 października są pod wpływem planety Merkury. Sprytni i mają smykałkę do handlu. Lubią podróżować. Są ciekawe świata i łase na wiedzę. Mają niespokojną i rozdwojoną naturę. W życiu niestety czekają na nie zmienne koleje losu. Ceną romantyzm i są sentymentalne. Dobre dni na miłość to 4-7 październik. Dobre dni do załatwiania spraw urzędowych i finansowych to 10-15 październik. Uważajcie na zdrowie szczególnie na bóle zębów i nerwy.
Data publikacji: 23-09-2003 o godz. 15:29:39, Temat: Cywilizacja

Artyku� pochodzi z serwisu Wici.Info Array
Link do artyku�u: Array/News,horoskop_waga_2309_2310,398,html