Techniawka

Imprezy techniczne w kieleckich klubach cieszą się ogromnym powodzeniem wśród młodzieży - nie brakuje sympatyków tego rodzaju muzyki. Wszystko wskazuje na to, że nadeszła przełomowa era muzyki technicznej. Hip Hop umiera. Coraz częściej wypiera go elektroniczny bit. Zdaje się wydawać, iż każdy ziom przechodzi transformacje i staje się technomaniakiem.Techno dzieli się na wiele kategorii: big-beat, Detroit, minimal, jungle, drum'n'bass, house, techhouse, deephouse, electro, minimal, electro acid, old school, happy hardcore, rave, trance, chillout... i wiele wiele innych.

Na imprezach klubowych tępione są różnego rodzaju gadżety między innymi: ubrania drogowców, gwizdki, białe (komunijne) rękawiczki, maski, świecące w UV badziewia typu brożki i migające pałeczki, odkurzacze na plecach, floterki, tostery, opiekacze, ogólnie cały sprzęt AGD i RTV. Jedynie mixer jest akceptowany w szanującym się, nie komercyjnym lokalu. Nietolerowane są także nie ludzkie okrzyki typu JAZDA!, JEDZIEMY!, DAWAJ, DAWAJ!

W klubie "HORMON" pierwsza większa impreza odbyła się 24 czerwca "NEVER ENDING CLUBBING TOUR ". Część wielkiej, ogólnopolskiej trasy klubowej, podczas której wystąpili polscy prekursorzy muzyki elektronicznej ekipa TOM HORN, wcześniej związana z grupą MILENNIUM, która wystąpiła w towarzystwie jednych z najlepszych dj-i w Polsce: DJ'a Wookie i Peter'a Von Coil i cieszyła się wysoką frekwencją wśród młodzieży naszego pięknego miasta.

A oto jak przedstawia się impreza techniczna:

- 70% to ludzie, którzy przyszli do klubu, bo zobaczyli, że patronatem imprezy jest TV VIVA

- pozostałe 30% to ludzie w klimie- klimatyzowani, wiedzą, co to "kaman"

- 15% to nieletni z podrobioną legitymacją, wydrapaną datą na dokumencie, paszportem polsatu

- 99% to młodzież na wspomaganiu paliw różnego stanu skupienia: ciekłym, stałym oraz w proszku

A teraz lekcja tańca w stylu TEKNO:

- stajemy w lekkim rozkroku, mrużymy oczy, wyciągamy ręce w stronę światła i robimy kuleczkę ;)
Data publikacji: 16-04-2005 o godz. 08:00:00, Temat: Muzyka

Artyku� pochodzi z serwisu Wici.Info Array
Link do artyku�u: Array/News,techniawka,4484,html