Kielce v.0.8

Moda

  konkursy    Patronat Wici.Info  

12. edycja Off Fashion

Kieleckie Centrum Kultury Moda 12. edycja Off Fashion

InfoXII edycja Off Fashion odbędzie się pod koniec roku, na przełomie listopada i grudnia.
Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 5 listopada do północy.

XII edycja i 12 znaków zodiaku to w pewnym sensie odbicie 12 typów ludzkich osobowości, losów, świadomości. Poszczególne znaki symbolizują także rozwój człowieka od wiosny do zimy, od narodzin do końca życia.

Wierzyć czy nie wierzyć?


Astrologia jednak bada położenie ciał niebieskich przy założeniu, że istnieje związek między zjawiskami na niebie, a losem ludzi i wydarzeniami na Ziemi. Znaki zodiaku powiązane są ściśle z planetami, czterema żywiołami (powietrze, ziemia, ogień, woda), kamieniami szlachetnymi.

Światowej sławy projektanci często w swoich kolekcjach wykorzystują motywy astrologiczne, tworząc kolekcje "księżycowe", "słoneczne". Christian Lacroix w minionym roku wydał ekskluzywny notes, w którym ubrał wszystkie 12 znaków zodiaku (patrz poniżej). W 2011 roku włoski Vogue stworzył "zodiakalną" sesję fotograficzną - przepiękną. Każdy z nas - odbiorców mody lubi w modzie coś innego. Są osoby kochające tylko szlachetne tkaniny, takie jak jedwabie, kaszmiry, aksamity. Inni cenią naturalną prostotę lnu i bawełny. Są i tacy, co cenią materiały syntetyczne. Jedni ubierają się w czerń, inni w pełną gamę kolorów. Kto wie, może za tymi preferencjami stoją poszczególne planety?
Jesteśmy ciekawi jakich kolorów, faktur, tkanin, splotów, ornamentów, dodatków użyjecie, tworząc kolejną kolekcję. Dodajemy, że w minionej edycji prezentowane kolekcje miały niezwykle wysoki poziom. Jury oszalało. Wierzymy, że i ta dwunasta edycja, będzie jeszcze lepsza, pełna kreacji i krawieckiej fantazji, pięknych dodatków i perfekcyjnych wykończeń. Po prostu doskonała!

UWAGA!

I nagroda to 15 tys. zł.
Mamy również mnóstwo dodatkowych nagród i wyróżnień.
Ta XII edycja będzie naprawdę świąteczna.
 
Program XII edycji Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody
Off Fashion
„Zodiac Influence”

Imprezy towarzyszące

25.11.2012 r., godz. 16:00, 18.00


Galeria „Echo”
Prezentacja projektów absolwentów Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii Projektowania Ubioru z Warszawy. Zapraszamy na niesamowity pokaz młodych, twórczych projektantów.
Szkoła mody MSKPU to jedyna policealna, niepubliczna szkoła artystyczna w Polsce, która jest oficjalnym partnerem University for the Creative Arts (Rochester, Wielka Brytania).www.mskpu.com.pl
Dzięki zawartej między uczelniami umowie,  dyplomanci szkoły mogą kontynuować naukę na UCA bez konieczności zdawania egzaminów wstępnych i od razu od II roku studiów. www.ucreative.ac.uk/Rochester

25.11.2012 r., godz. 17:00


Galeria „Echo”
Pokaz mody Anety Raźniak, absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na wydziale Projektowania. Prezentowana przez nią kolekcja to podsumowanie pięciu lat studiów.
Projekt „The Voice of a Generation”, to dwie kolekcje ubrań młodzieżowych Progress&Strike, wyrażających uliczny luz inspirowany kulturą streetwear (i nie tylko), uznanych przez autorkę za jedno z najważniejszych zjawisk w kulturze współczesnych aglomeracji miejskich.

29.11.2012 r., godz. 18:00

Galeria Sztuki Współczesnej WINDA
Wystawa Edwarda Dwurnika, wybitnego polskiego malarza i grafika, jednego z najbardziej rozpoznawalnych osobowości polskiej sztuki współczesnej. Jedyny polski artysta, któremu udało się odnieść międzynarodowy sukces przed transformacją (m.in. udział w "documenta 7" w Kassel w 1982 roku).
Także - jedyny artysta, który niezależnie od uznania w kręgach profesjonalnych, stał się popularny we wszystkich środowiskach konsumentów sztuki.
Niepokorny i prowokacyjny, zmienny i nieprzewidywalny, pełen diabelskiego poczucia humoru, do dziś budzi skrajne reakcje i poruszenie, także wśród twórców najmłodszego pokolenia. Mieszka i pracuje w Warszawie.

Imprezy Główne

PÓŁFINAŁ

30.11.2012 r., godz. 18.00


Targi Kielce ul. Zakładowa 1
Pokaz mody „Konstelacje” przygotowany przez studentów
pierwszego i drugiego roku kierunek: wzornictwo Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

FINAŁ KONKURSU


1.12.2012 r., godz. 19.00


Duża Scena KCK, Gala finałowa

W programie:
„Zodiak w kostiumach operowych”- pokaz mody
„GAUDI” – współczesna kolekcja inspirowana secesją Iwony – Leliwy – Kopystyńskiej – finalistki Off Fashion
Pokazy konkursowe
Gwiazda wieczoru – zespół WILKILinkhttp://offfashion.eu

Ocena: 2.8/5 (20)

Ocena: 2.8/5 (20)

DataStart

30 listopada 2012 - piątek, 12:00

MiejsceKieleckie Centrum Kultury wiecej informacji

Kieleckie Centrum Kultury

25-334 Kielce, pl. Moniuszki 2b
wiecej informacji o miejscu
Kalendarz   festyny  filmy  imprezy taneczne  klubowe  koncerty  konkursy  muzyka poważna  spektakle, przedstawienia  sport i rekreacja  spotkania, inne  targi, giełdy  warsztaty  wystawy 

Moda więcej wydarzeń

W temacie Moda

Magia kapelusza

Nowy konkurs dla projektantów mody.

Znamy półfinalistów Fashion Designer Awards 2009

Męska moda doceniona na Off Fashion 2008

Paprocki i Brzozowski w Kielcach

OFF Fashion

(5, 12 Głosów)

Tomasz Jacyków: Lubię onanizować swoje ego

(3.84, 13 Głosów)

OFF Fashion

(4.7, 10 Głosów)

Tomasz Jacyków gościł w Kielcach

(4.14, 7 Głosów)

Paprocki i Brzozowski w Kielcach

(3.37, 8 Głosów)

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywaa mailem Spinacz - Newsletter z zapowiedziami wydarzeń, informacjami o zaproszeniach i nowościach na stronie Kielce... wpisz swój adres e-mail i potwierdź

 
ZAPISZ WYPISZ
74-678 exam products is that they can enable the candidates to get certified in 200-125 pdf 200-125 70-483 200-125 exam 642-999 300-210 pdf cism  |  200-125 IIA-CIA-PART3  |  cca-500  |  gpen  |  you can enjoy the full refund of purchasing fees policy. 70-534  |  cissp  |  300-101 pdf 1z0-062  |  200-125 pdf 210-260