Kielce v.0.8

Kino

  filmy  

Nowe przygody "Krecika i Pandy"

Helios Kino Nowe przygody

InfoKieleckie kino Helios z przyjemnością zaprasza na kolejną porcję filmowych niespodzianek - Filmowe Poranki: Krecik i Panda, cz. 3. W niedzielę 14 lipca o godzinie 10:30 zaprezentowany zostanie nowy zestaw bajeczek:

*Czyje to jajo
*Ogromny arbuz
*Leśne zawody sportowe
*Jak być pandą
*Zagadka

„Krecik i Panda” to serial animowany, który jest kontynuacją uwielbianej przez dzieci i dorosłych ;) bajki „Krecik”. Tym razem nasz bohater powraca na ekrany w nowej odsłonie. Podróżując po Chinach, swoje przygody Krecik dzieli z sympatyczną Pandą.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

14.07, przed projekcją bajeczek i konkursami, zapraszamy do wspólnej zabawy z EDUKIDO!
Edukido to autorski program zajęć edukacyjnych opartych na klockach Lego®, dzięki któremu dzieciaki poprzez zabawę mogą lepiej poznać otaczających ich świat.

Po seansie każdy uczestnik otrzyma "balonowy" upominek.

Już dziś zapraszamy również na kolejne Filmowe Poranki w dniu 28 lipca o godzinie 10:30! Zaprezentowany zostanie nowy zestaw przygód naszych bohaterów - „Krecik i Panda, cz. 4”

https://www.helios.pl/13,Kielce/BazaFilmow/Szczegoly/film/15946/Filmowe-Poranki%3A-Krecik-i-Panda--cz--3Linkhttps://www.helios.pl/13,Kielce/BazaFilmow/Szczegoly/film/15946/Filmowe-Poranki%3A-Krecik-i-Panda--cz--3

Error connecting to mysql