Kielce v.0.8

Sztuki plastyczne

  wystawy  

Prezentacje 2016. Srebro & Drewno

Sandomierz Sztuki plastyczne Prezentacje 2016. Srebro & Drewno

InfoZapraszamy do Galerii Otwartej na trzecią wystawę przygotowaną "W Otwartej Szafie".
 Sandomierz, Rynek 2

Tym razem przez dwa miesiące, od 13 stycznia do 13 marca, będziemy gościć wystawę będącą efektem 16. Ogólnopolskiego Konkursu Biżuterii Artystycznej "PREZENTACJE 2016". W obecnej edycji autorzy odpowiedzieli na hasło SREBRO & DREWNO.

W okresie zimowym na niewielkiej przestrzeni nie mamy możliwości zorganizowania wernisażu na miarę wydarzenia. Zapraszamy zatem wszystkich 13 stycznia (piątek) od godziny 15.00 do odwiedzin. Gospodarze będą czekać z kubkiem grzanego wina, natomiast po godz. 18.00 przejdziemy w inne ciepłe miejsce, gdzie mile spędzimy "tygodnia koniec i początek".
 
Bardzo będzie nam miło, jeżeli nas Państwo odwiedzicie!
 
=====================================================
 
Nazwa PREZENTACJE nawiązuje do wystawy gromadzącej najnowsze prace polskich twórców, która odbyła się w grudniu 1983 roku w Czarnej Galerii w Legnicy z inicjatywy Marka Nowaczyka – pomysłodawcy Przeglądu Form Złotniczych SREBRO w Legnicy, oraz Jana Bocheńskiego – ówczesnego dyrektora Biura Wystaw Artystycznych w Legnicy.

W formule konkursu PREZENTACJE towarzyszą Międzynarodowym Targom Złoto Srebro Czas od 2001 i są współorganizowane przez Stowarzyszenie Twórców Form Złotniczych. PREZENTACJE stały się ważnym wydarzeniem artystycznym w złotniczym świecie, na stałe wpisanym w kalendarz wystaw i konkursów w Polsce.

Organizatorzy Targów – Międzynarodowe Centrum Targowe i Pracownia Sztuk Plastycznych – ustanowili dwie pierwsze nagrody (finansowe), realizując w ten sposób przyświecającą im od początku ideę promowania współczesnej sztuki złotniczej i premiowania jej twórców.

Konkurs jest adresowany do wszystkich osób zajmujących się szeroko pojętą sztuką złotniczą. Uroczystość wręczenia nagród oraz wernisaż wystawy pokonkursowej odbywają się tradycyjnie podczas targów Złoto Srebro Czas.


Wystawa "SREBRO & DREWNO" jest trzecią pokazywaną w nowej siedzibie Galerii Otwartej. Formuła "wystaw w otwartej szafie" zaczyna budować własną tradycję i sposób pokazywania prac. Z kuratorami wystawy, Mają Woźniak i Jankiem Lekszyckim, spróbujemy ciekawie pokazać i poinformować o pracach i Autorach. Państwa prosimy o ocenę, czy nam się to udało.

Do zobaczenia
 
Ekipa GOLinkhttps://www.facebook.com/galeriaotwarta2/

Ocena: 2.7/5 (7)

Ocena: 2.7/5 (7)

DataStart

13 stycznia 2017 - piątek, 12:00

Zakończenie

13 marca 2017 - poniedziałek

MiejsceSandomierz wiecej informacji

Sandomierz


wiecej informacji o miejscu
Kalendarz   festyny  filmy  imprezy taneczne  klubowe  koncerty  konkursy  muzyka poważna  spektakle, przedstawienia  sport i rekreacja  spotkania, inne  targi, giełdy  warsztaty  wystawy 

Sztuki plastyczne więcej wydarzeń

W temacie Sztuki plastyczne

Cudak z Pławnej - Dariusz Miliński

Wystawa Leona Wyczółkowskiego

Toulous-Lautrec w cenie

Marek Cecuła: Kielce mnie nie ograniczają

Szczury wchodzą na mury

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywaa mailem Spinacz - Newsletter z zapowiedziami wydarzeń, informacjami o zaproszeniach i nowościach na stronie Kielce... wpisz swój adres e-mail i potwierdź

 
ZAPISZ WYPISZ
74-678 exam products is that they can enable the candidates to get certified in 200-125 pdf 200-125 70-483 200-125 exam 642-999 300-210 pdf cism  |  200-125 IIA-CIA-PART3  |  cca-500  |  gpen  |  you can enjoy the full refund of purchasing fees policy. 70-534  |  cissp  |  300-101 pdf 1z0-062  |  200-125 pdf 210-260