Kielce v.0.8

Muzyka

  warsztaty    Polecamy  

Warsztaty muzyki elektronicznej. Electro Live Act

Baza Zbożowa Muzyka Warsztaty muzyki elektronicznej. Electro Live Act

InfoFundacja Kultury Wici zaprasza na kolejną edycję warsztatów muzyki elektronicznej ELECTRO LIVE ACT. W czasie spotkań warsztatowych uczestnicy będą mogli zapoznać się z różnymi instrumentami stosowanymi w produkcji muzycznej: syntezatorami, automatami perkusyjnymi, samplerami, sekwencerami, efektami itp., w tym kultowymi sprzętami firm: Moog, Roland i innych.

Warsztaty obejmą podstawy programowania brzmień, sekwencji i różnych sposobów synchronizacji poszczególnych urządzeń. W czasie warsztatów będzie też okazja do spotkania z muzykami, którzy opowiedzą o swoich instrumentach i sposobach na tworzenie muzyki. Finalnie mamy nadzieję na wspólny elektroniczny jam uczestników warsztatów.

Warsztaty odbywać się będą w każdą sobotę października w sali teatralnej Teatru Zbożowego w Bazie Zbożowej. Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 6 października w godzinach 10.00 - 13.00.

Do udziału zapraszamy osoby pełnoletnie zainteresowane tworzeniem muzyki przy wykorzystaniu instrumentów elektronicznych bez względu na ulubiony gatunek.
Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.
Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko, wiek, dane kontaktowe i krótki opis swoich muzycznych doświadczeń. Zgłoszenia przyjmujemy przez pocztę email na adres: warsztaty@wici.info do końca września. Zapraszamy!.

Error connecting to mysql