Kielce v.0.8

Fotografia

  wystawy    Polecamy  

Wernisaż wystawy "(Nie)pełnosprawne piękne"

DŚT - Pałac T. Zielińskiego Fotografia Wernisaż wystawy

InfoFundacja Dogadanka ma zaszczyt zaprosić Państwa na wernisaż wystawy „Piękno ponad wszystko”, który odbędzie się w środę, 5 października, o godzinie 19:00, w Pałacyku Zielińskiego.

Tematem ekspozycji są zdjęcia sześciu modelek niepełnosprawnych, uwiecznione w cudownej scenerii pałacykowej Restauracji. Chcemy pokazać społeczeństwu, że takie osoby są - pomimo swoich dysfunkcji - pełnowartościowymi ludźmi. Pragniemy ukazać urodę i kobiecość naszych podopiecznych oraz podkreślić, że są i mogą być cudowne. Ich niedoskonałości nie muszą burzyć obrazu kobiety - może innej od nas, ale pogodnej, w prosty i naturalny sposób.

Ta niesamowita szczerość przekazu stała się dla nas głównym motorem działania, której owocem – poza wystawą – będzie zaprojektowany specjalnie dla naszych gości kalendarz planszowy na rok 2017. Będzie można nabyć go za kwotę 20 złotych. Inwestycja zasili konto Fundacji Dogadanka.

Spotkanie ma charakter dwugodzinnego eventu składającego się z:

- cocktail party,

- muzyki na żywo,

- poczęstunku

- wielu niespodzianek.

Wydarzenie stanowi preludium do zasadniczej wystawy. Jest jednorazową okazją do wspólnego świętowania, rozmów i wymiany myśli. Chcemy bowiem zarazić Państwa energią, którą mamy. Zapraszamy również waszych bliskich, przyjaciół i rodzinę!

Z racji ograniczonej liczby miejsc prosimy o potwierdzenie swojego uczestnictwa!

KONTAKT

Zapraszamy na stronę Fundacji DOGadanka na Facebooku

do kontaktu maliowego: dogadanka@onet.pl lub do bezpośrednich rozmów z nami (na Facebooku lub przez telefon)

1. Aleksandra Bąk - 884807518

2. Magdalena Pawlik-Paciorek - 507064976Linkhttps://web.facebook.com/DOGadanka/

Error connecting to mysql