Kielce v.0.8

Fotografia
Życie jest piękne do końca września

 drukuj stron�
Fotografia Życie jest piękne, KCK, Kielce, foto,Fotografia Kielce Świętokrzyskie
Wys�ano dnia 10-09-2017 o godz. 09:28:43 przez grolecki 8194

Trwa XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego ,,Życie jest piękne". Wszyscy zainteresowani fotografią mogą wysyłać swoje zdjęcia do 30 września. Tradycyjnie ich motywem ma być piękno. „Może być to piękno zawarte w naturze, miejskiej przestrzeni, kulinariach, a nawet w modzie” – piszą organizatorzy z Kieleckiego Centrum Kultury.Zgłoszenia można nadsyłać do 30 września 2017 r. Dla 12 najlepszych prac przygotowano upominki rzeczowe oraz nagrody pieniężne po 1000 zł. Zwycięskie fotografie zostaną wydrukowane w specjalnie przygotowanym na tę okazję kalendarzu. Zdjęcia będą także umieszczone na budynku Kieleckiego Centrum Kultury w skonstruowanych do tego celu kasetonach.

Prace konkursowe (wyłącznie w kadrze pionowym) zapisane na płycie CD, DVD lub nośniku pendrive wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym należy wysyłać pocztą tradycyjną na adres Kieleckiego Centrum Kultury:

Kieleckie Centrum Kultury
Plac Moniuszki 2B
25-334 Kielce

Formularz zgłoszeniowy i regulamin dostępne są na stronie http://zjp.kck.com.pl/category/zjp/.

Prace konkursowe z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym można także wysyłać drogą elektroniczną poprzez ogólnodostępne transfery jak wetransfer.com lub podobne z powiadomieniem na adres: zjp@kck.com.pl. Organizatorzy proszą o nieprzesyłanie zdjęć drogą mailową. W konkursie mogą brać udział osoby niepełnoletnie.


Komentarze

Error connecting to mysql