Kielce v.0.8

Taniec
Baila Open

 drukuj stron�
Taniec Kielce Kultura
Wys�ano dnia 11-05-2015 o godz. 14:20:38 przez bozena 10065

BAILA OPEN to bezpłatna, dostępna dla wszystkich taneczno-pokazowa część festiwalu Baila Baila, która odbędzie się w piątek 16 maja w Amfiteatrze Galerii Echo w Kielcach.O godzinie 15:00 tancerze i instruktorzy rozpoczną swoje prezentacje układów i choreografii tanecznych różnych stylów latino! Pomiędzy występami zaprezentowane zostaną podstawowe kroki latynoskich tańców i kombinacji rodem prosto z Karaibów.

Baila Open to niepowtarzalna okazja dla wszystkich, którzy kochają rytm i dobrą zabawę! Dla tych którzy pragną zmierzyć się i spróbować gorącego salsowego sosu, zmysłowej bachaty, czy radosnego merengue?

Zatańczą doskonałe grupy taneczne, mistrzowskie pary i duety. Nie zabraknie też występów solowych i wspólnych spontanicznych flash mobów.

Wydarzenie Baila Open, jako odrębna część Festiwalu nie wymaga biletu, fullpassu czy rejestracji. Wystarczy chęć uczestnictwa i obecność w Galerii Echo 16 maja. Współorganizatorem wydarzenia Baila Open jest Prezydent Miasta Kielc.

Sam Baila Baila Festival rozpocznie sie już w piątek 29 maja 2015 roku i potrwa trzy dni. 15 instruktorów z całej Polski i Europy przeprowadzi wielogodzinne warsztaty taneczne w takich stylach jak: salsa, bachata, merengue, reggeaton, boogaloo czy afrojazz. W tym roku po raz pierwszy na festiwalu pojawi się bardzo popularny w krajach zachodnich Discofox. Nie zabraknie również zmysłowej Kizomby.
W sobotę wieczorem w Best Western Grand Hotel odbędzie się oficjalna Gala pokazowa. Gwiazdami wieczoru będą dwie włoskie pary: Niccolo Di Stani i Cristina Camerzan oraz Yuri Colucci i Cristina Pierbattista.


GO4DANCE Studio


Komentarze

Error connecting to mysql