Kielce v.0.8

Taniec
BF Memorial – Pamięci Mistrza

 drukuj stron�
Taniec Kielce Kultura Muzyka Sztuki plastyczne Świętokrzyskie
Wys�ano dnia 11-08-2010 o godz. 14:49:13 przez rafa 4435

Chcesz zatańczyć Breakdance? Zobaczyć jak powstaje graffiti i dowiedzieć się czym się różni footwork od powermove’s? Czy może chcesz posłuchać jak nawija się rap?Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś „tak”, to impreza BF Memorial 2010 jest właśnie dla Ciebie!  13 sierpnia- kielecka Baza Zbożowa przy ul. Zbożowej 4 oraz 14 sierpnia- ogród Domu Środowisk Twórczych im. T. Zielińskiego przy ulicy Zamkowej 5 to miejsca gdzie nie może Cię zabraknąć. Dlaczego?

Choćby dlatego, że odbędzie się turniej tańca breakdance, jam graffiti, warsztaty i projekcje filmowe a na deser wystąpi KARAZ.

Zmagania taneczne odbędą się w następujących kategoriach:

2 vs 2 bboy's, electric boogie, footwork, powermove's.

Początek imprezy planowany jest na godzinę 13:00. Tego dnia prócz turnieju tańca będzie można  w godzinach 12:00-18:00 zobaczyć projekcie filmowe a także wziąć udział w jamie graffiti.

Po zakończeniu pierwszego dnia serdecznie zapraszamy na afterparty, które odbędzie się w klubie muzycznym Mehehe znajdującym się przy ul. Bodzentyńskiej 18. Tam również nie zabraknie pozytywnej energii – wieczór uświetni dj Fim.

Drugiego dnia w ogrodzie Domu Środowisk Twórczych im. T. Zielińskiego odbędzie się finał electric boogie oraz finał 2 vs. 2 bboy's. Zacięta rywalizacja uczestników którzy potrafią ze swoim ciałem zrobić cuda to coś czego nie możesz przegapić.

O godzinie 18:00 niezwykłe wydarzenie dla miłośników dobrego brzmienia.  Koncert Karaza wraz z live bandem The Tors w skład którego wchodzą: Piotr Funek Fuczyk, Adam Dab Dabek i Piotr Krakers Klesyk. Wcześniej suport młodych kieleckich składów hip-hopowych.

BF Memorial to wyjątkowe wydarzenie poświęcone pamięci zmarłego w 1997 roku Piotra „Wembleya” Nowaka - wielokrotnego mistrza Polski w tańcu Electric Boogie, malarza graffiti, założyciela grupy Broken Glass, która w tym roku obchodzi 20-lecie istnienia.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny
.

Będziemy czekać właśnie na Ciebie!

Patronat honorowy nad impreza objęli Prezydent Miasta Kielce, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego oraz Wojewoda Świętokrzyski.
Patronat medialny: TVP Kielce, Radio Planeta, Magazyn Teraz, Break.pl, Grafwizje.pl oraz Wici.info.
Imprezę sponsorują Targi Kielce, Społem Brukbet Zemax, Komfort i Montana.


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę www.bfmemorial.wici.info, a bfmemorial@wici.info to adres na który można kierować zgłoszenia oraz wszelkie pytania na które z przyjemnością odpowiemy.


Julita Sochanowska


Komentarze

Error connecting to mysql