Kielce v.0.8

Kielce
Dziewczyny Playboya w Novej

 drukuj stron�
Kielce
Wys�ano dnia 10-07-2003 o godz. 00:29:10 przez pala1 38068

W piątek 5 lipca w Clubie "NOVA" odbył się pokaz bielizny w wykonaniu "króliczków playboya". Modedelki zaprezentowały się iście po króliczemu czym wzbudziły aplauz u znakomitej większości zgromadzonych Panów. Wszakże sama bielizna to nie wszystko, musi jeszcze na kimś leżeć. A na tak idealnych kształtach - prezentowała się iście bosko.
Impreza rozpoczeła się o godzinie 20 dyskoteką i w miarę upływającego czasu atmosfera oczekiwania stawała się coraz bardziej gorąca. Z minuty na minutę na parkiecie przybywało młodych tańczących ludzi. Około 22 na scenie pojawiły się króliczki - pięć dziewczyn w składzie: Monika Chmielewska, Dorota Wysoczyńska, Beata Maliszewska, Ania Brusewicz i (uwaga!) kielczanka Edyta Herbuś

W trakcie pokazu odbył się konkurs w którym główną nagrodą była możliwość zapoznania się z Króliczkami "SAM NA SAM". Przystąpiło do niego trzech odważnych szczęśliwców. Zadanie było proste: Udowodnić publiczności że to właśnie ONI są największymi Playboyami. Przegrani otrzymali olejki do opalania (czemu nie całusa ;-)? ) Ostatnią część pokazu która odbyła się po północy dziewczyny uatrakcyjniły poprzez taniec za podświetlanym parawanem. To była ostatnia i najbardziej żywiołowa prezentacja wieczoru po której "króliczki" pożegnały publikę... a gorąca atmosfera pozostała.

W Novej co tydzień dzieje się coś ciekawego a tę imprezę oceniam bardzo dobrze. Od czasu do czasu warto zobaczyć coś odmiennego - nieprawdaż ? =) A czemuż by nie wszechobecnie - widoczne - wyemancypowane - tchące seksualnością dziewczyny, które zwykle można zobaczyć na okładce lub na bilboardzie.

POZDRAWIAM I ZACHĘCAM DO ODWIEDZENIA NOVEJ !


Komentarze

Error connecting to mysql