Kielce v.0.8

Muzyka
ELECTRO LIVE ACT. Warsztaty muzyki elektronicznej.

 drukuj stron�
Muzyka muzyka elektroniczna,electroNauka Technika
Wys�ano dnia 16-09-2018 o godz. 10:46:46 przez rafa 7755

Fundacja Kultury Wici zaprasza na kolejną edycję warsztatów muzyki elektronicznej ELECTRO LIVE ACT. W czasie spotkań warsztatowych uczestnicy będą mogli zapoznać się z różnymi instrumentami stosowanymi w produkcji muzycznej: syntezatorami, automatami perkusyjnymi, samplerami, sekwencerami, efektami itp., w tym kultowymi sprzętami firm: Moog, Roland i innych.Warsztaty obejmą podstawy programowania brzmień, sekwencji i różnych sposobów synchronizacji poszczególnych urządzeń. W czasie warsztatów będzie też okazja do spotkania z muzykami, którzy opowiedzą o swoich instrumentach i sposobach na tworzenie muzyki. Finalnie mamy nadzieję na wspólny elektroniczny jam uczestników warsztatów.

Warsztaty odbywać się będą w każdą sobotę października w sali teatralnej Teatru Zbożowego w Bazie Zbożowej. Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na 6 października w godzinach 10.00 - 13.00.

Do udziału zapraszamy osoby pełnoletnie zainteresowane tworzeniem muzyki przy wykorzystaniu instrumentów elektronicznych bez względu na ulubiony gatunek.Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko, wiek, dane kontaktowe i krótki opis swoich muzycznych doświadczeń. Zgłoszenia przyjmujemy przez pocztę email na adres: warsztaty@wici.info do końca września. Zapraszamy!.


Komentarze

Error connecting to mysql