Kielce v.0.8

Internet
Google AdWords Seminar Leaders szkolą w Kielcach

 drukuj stronę
Internet Nauka Technika
Wysłano dnia 18-06-2009 o godz. 23:43:40 przez rafa 1303

W środę 24 czerwca 2009 w Kielcach odbędzie się szkolenie, prowadzone w ramach programu edukacyjnego Google Polska.

Realizowane przez niezależne firmy szkoleniowe „Szkolenia z reklamy w Google” pozwalają uczestnikom zgłębić tajniki działań marketingowych w wyszukiwarkach i programu reklamowego Google AdWords. Przeznaczone są przede wszystkim dla tych, którzy chcą rozpocząć działania reklamowe w wyszukiwarce lub samodzielnie je prowadzą. Główne tematy spotkań obejmują takie zagadnienia jak budowa kampanii Google AdWords, poprawa wyników istniejących kampanii oraz obsługa konta w programie AdWords. Uczestnicy zajęć poznają sposoby śledzenia i analizowania wyników swoich działań w wyszukiwarce oraz dowiadują się, jak budować witryny internetowe pomagające pozyskiwać nowych klientów.

„Wielu naszych użytkowników z województwa świętokrzyskiego deklarowało chęć wzięcia bezpośredniego udziału w szkoleniach z reklamy w wyszukiwarce” – powiedział Janusz Moneta, Country Marketing Manager CEE, Google Polska. „Kampania w Google umożliwia precyzyjne dotarcie z reklamą produktów i usług do klientów, którzy aktywnie poszukują informacji na dany temat, także tych w innych regionach czy zagranicą, za niewielkie pieniądze. Ta forma doskonalenia umiejętności pozwala również na bliższą analizę naszych narzędzi, a w przypadku Szkoleń z reklamy w Google także poznania opinii niezależnych ekspertów, skorzystania z ich wiedzy i rad.”

„Jesteśmy przekonani, że szkolenie w Kielcach zainteresuje lokalnych przedsiębiorców” – dodaje Janusz Moneta. „Kielce to miasto licznie odwiedzane przez turystów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Przedsiębiorcy przyjeżdżają m.in. na Targi Kielce, miłośnicy aktywnego wypoczynku podziwiają liczne rezerwaty przyrody, jeżdżą na nartach lub konno. Reklamy w wyszukiwarce Google ułatwiają im odnalezienie miejsca noclegowego, zapoznanie się z atrakcjami oferowanymi przez miasto czy doradzają gdzie dobrze zjeść. Reklama nawet niewielkiego hotelu, restauracji, wyciągu narciarskiego czy stadniny koni może dotrzeć do mieszkańców całej Europy lub z całego świata.”

Zajęcia są prowadzone na dwóch poziomach - podstawowym i zaawansowanym, przez niezależnych specjalistów, doświadczonych praktyków zajmujących się marketingiem w wyszukiwarkach. Udział w szkoleniach jest płatny (cena zależy od prowadzącego daną sesję szkoleniową). Wszyscy uczestnicy otrzymują kupon AdWords na kwotę 200 PLN, którą można wykorzystać na prowadzenie działań reklamowych w wyszukiwarce Google.

Najbliższe szkolenie podstawowe w Kielcach odbędzie się 24 czerwca 2009 w Hotelu i restauracji Leśny Dwór przy ul. Szczepaniaka 40.
Więcej szczegółów oraz informacje o zapisach na szkolenia można znaleźć pod adresem:
http://www.google.pl/adwords-szkolenia

Google Inc.
Innowacyjne technologie wyszukiwania firmy Google oferują milionom ludzi na całym świecie codzienny dostęp do informacji. Założona w 1998 r. przez doktorantów Uniwersytetu Stanforda Larry’ego Page’a i Sergeya Brina, firma Google jest dziś największą firmą internetową na wszystkich głównych rynkach globalnych. Program Google w zakresie reklamy wyszukiwarkowej przynosi wymierne rezultaty różnej wielkości firmom, a jednocześnie poprawia jakość korzystania z sieci przez jej użytkowników. Siedziba Google znajduje się w Dolinie Krzemowej; firma posiada biura w obu Amerykach, Europie i Azji. www.google.pl
Google to zarejestrowany znak towarowy firmy Google Inc. Wszelkie inne nazwy firm i produktów użyte w tekście mogą być znakami towarowymi podmiotów, z którymi są powiązane.

Google AdWords
Program Google AdWords jest obecnie stosowany przez tysiące firm na całym świecie, które w efektywny kosztowo sposób pozyskują nowych klientów. W kampaniach Google AdWords stosuje się słowa kluczowe, aby precyzyjnie dopasować wyświetlane reklamy do zapytań użytkowników, szukających informacji o konkretnych produktach lub usługach. Opłaty w programie bazują na modelu kosztu kliknięcia (cost per click, CPC), dzięki czemu reklamodawcy płacą tylko wtedy, gdy użytkownik faktycznie kliknie w reklamę i przejdzie na stronę reklamodawcy.


Komentarze

Ocena: 3.8/5 (59)

W temacie Internet

Jak obejść Giertycha i na gołe baby popatrzeć

Zarobiłem milion dolarów

Drugieżycie.com

Tłok w sieci

Czas na planowanie podróży

74-678 exam products is that they can enable the candidates to get certified in 200-125 pdf 200-125 70-483 200-125 exam 642-999 300-210 pdf cism  |  200-125 IIA-CIA-PART3  |  cca-500  |  gpen  |  you can enjoy the full refund of purchasing fees policy. 70-534  |  cissp  |  300-101 pdf 1z0-062  |  200-125 pdf 210-260